Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha van az embernek féltesója...

Ha van az embernek féltesója egyik szülője részéről, akkor arról illik a páromnak beszámolni?

Figyelt kérdés

Ismerem a féltestvérem, szoktunk időnként találkozni személyesen, de leggyakrabban neten át kommunikálunk.


Most már másfél éve van komoly kapcsolatom, és a barátnőmnek erről még nem tettem említést.


Szerintetek el kell neki mondani, illetve később rosszuleshet neki, hogy nem mondtam el, ha mégis megtudja?



2019. aug. 12. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég elmondhattad volna
2019. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne mondanád el? Nekem is van féltestvérem, de ezt így nem szoktam kiemelni. Ha valaki megkérdezi van-e testvérem, szimplán az a válasz, hogy van.
2019. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, így tiszta. Én is el szoktam mondani, holott minden más esetben tagadom a létezését.
2019. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hol itt a bizalom, az őszinteség, ami minden párkapcsolat alapja?
2019. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ebben a titok?
2019. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mondanád el? Nekem is van. Ritkán találkozunk, de nagyon jóban vagyunk. Amikor a kapcsolatunk elején szóba jött a család, én egyből elmondtam neki, hogy van egy "édes" testvérem és van egy féltestvérem. Nem nagyon értem, hogy mit kell ezen titkolni.
2019. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktál a testvéreddel találkozni, mindenképpen.
2019. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én másfél hét után már unokatesókról, nagyszülőkről beszéltem... 😃 nem másfél év... 😃
2019. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a nagy szám, vagy a titok?
2021. febr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!