Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondanátok meg a testvére...

Hogy mondanátok meg a testvéreteknek hogy nem ültök be a párja mellé mert életveszélyesen vezet?17/L

Figyelt kérdés
A nővérem párja egy erdélyi székely srác aki amúgy tök normális csak autóba ne üljön. Kimentem velük 2 évvel ezelőtt erdélybe. Az egy dolg hogy 180-200al ment az autópályán,de még a falvakba is 100-al előzgetett mindenkit. Előzte végig a kamionsort és jött a kanyar ahol jött szembe egy busz erre bevágott két kamion közé ahova alig fért be. Békás szorosba is úgy ment a kanyarokba hogy azt hittem kiesek az autóból. Csoda hogy túléltük azt az utat. Nem érdekelte hogy jönnek szembe úgy volt vele hogy három autó is elfér egymás mellett az úton majd lehúzódnak. És ez a srác ez kamionozott is amikor még erdélyben lakott, vajon azzal is így mehetett(?)biztosan... Idén elmennénk belföldön nyaralni és velük tudnék menni,de félek ettől az egész oda-vissza úttól. Inkább ne menjek?Vagy mit csináljak?Biztos megsértődnének ha emiatt visszamondanám.
2021. márc. 14. 12:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Pedig ezt pont így kell megmondanod nekik. Bocs Kati, én nem megyek veletek, mert ha Pisti vezet, akkor nagyon félek a kocsiban.
2021. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
98%
Már korábban is kérdezted, még mindig az a válasz, hogy nem kell hazudni. Életveszélyesen vezet, nem szállsz be mellé, mondd meg nyugodtan.
2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%

Bizony, sőt azt is hozzáfűzheted, hogy félted őt is, meg a leendő gyerekeiket.

Meghalhatnak, vagy börtönbe kerül az apjuk, ha ő túléli a balesetet, de a szembejövő nem.

2021. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

És akkor még rám mondják hogy életveszélyesen vezetek...


Ezt simán mondd meg a testvérednek,lehet kicsit rosszul fog ez esni neki,de inkább ez minthogy halál eset történjen nem? A srácot meg nem fogja izgatni sőt büszke lesz rá hogy nem mernek mellé beülni


Csak van egy kis bibi.Elobb utóbb óriási balesetet fog okozni amiben valószínűleg nem ő fog belehalni hanem az ártatlan sofőr és annak utasai.Az ilyeneket sürgősen el kéne tiltani a vezetéstől,az ilyet én fel is jelentenem


Nekem sportos vezetésem van de csak a megengedett sebesseghatarig megyek fel,kivéve a 30-as táblát mert azt nem tartom be

2021. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
3%

Hozzám képest még mindig normálisan vezet :D


Amúgy meg mond meg neki hogy menjen normálisan

2021. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Romániában így vezetnek. Mentünk rokon látogatóba, határnál após kiszállított mindenkit, kapott mindenki egy másfeles kólát a benzinkúton, egy hányós zacskót és ő vezetett (40 évig élt ott, férjem születése utáni évben jöttek át). Volt ott szekér, ló, kamion, terepjáró, mami a motoron, minden. Így is ment mindenki és nem volt baleset, de az én lelkivilágomnak is erős volt azért a dolog. Ha itthon is így vezet az már necces, itthon bőven nem ez a forgalom ritmusa. Én egyébként a saját testvéremnek is megmondtam hogy amíg úgy rángatja a kormányt mintha f*sz lenne nem ülök mellé. Volt egy kis hiszti, belejött, minden további nélkül megyünk azóta is. Tényleg meg kell mondani, annak nincs értelme hogy rettegsz órákig és totál kikészülsz.

Egyébként negyvennel is lehet balesetet okozni, meg úgy is lehet elszenvedni hogy életed végéig szabályosan vezettél de szemből pont egy vadbarom jön..

2021. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
99%
Ezt pont ilyen intelligensen mondd meg a testvérednek. Nem lehet úgy élni, hogy a saját családtagjainkkal sem tudunk őszinték lenni, mert mindig attól félünk, hogy megbántunk másokat. Nyilván ne sértően csináld, de szólj nekik. Ilyen sofőr mellé én sem ülnék be, de már menet közben is jeleztem volna neki, hogy ne így vezessen, mert szeretnék haza érni. Nem tudtam volna magamba fojtani.
2021. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Huhh ez komoly 😂😂😂

Hát mondd meg neki így kerek perec. Nincs ebben semmi ciki vagy ilyesmi.

2021. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
6%
Nálam ugyanez motorral. Senki nem mer többet mögém ülni ha jön velem egy kört.:)
2021. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

9


Jól van legyél büszke magadra. De legalább egy villanyoszlopra csavarodjal már fel ne pedig egy ártatlan embert gázolj halálra oké?

2021. márc. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!