Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az apa nem akar gyerektartá...

Ha az apa nem akar gyerektartást fizetni és ezért életveszélyesen fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szépen elhagyott a gyerekkel. Pedig anno ő beszélt rá jóformán a nagy szerelemben, hogy mindig az övé maradjak, stb.

Azután lelépett. Kiment külföldre, én pedig elinditottam a gyermekelhelyezési és gyermektartási pert.

Amiért mégcsak nem is látogatta, enyém lett a kizárolagos felügyeleti jog, és miota felkereste a biroság a gyermektartással is, azota kitalálta, hogy inkább megöl és továbbutazik nem unios államba


Nos?


2018. szept. 20. 16:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd fel.
2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk rendőrség?
2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
A rendőrség nem csak akkor mozdul meg amikor már vér folyik? Csak mert csak erről hallani hogy az áldozat hiába jelentgette korábban
2018. szept. 20. 16:15
 4/39 anonim ***** válasza:
10%

Off, de tényleg kicsit fekete-fehéren látják itt jó páran az életet, mintha ők mindent pontosan vonalzóval terveznének meg és így is működne az életük.


Pl rokonom férje tipikusan A jófiú típusnak tűnt, mindenki el volt tőle ájulva. Ő is szeretett volna gyereket. Jól kerestek, adtak magukra. A második terhesség alatt csalta meg, mint kiderült, rokonomat, az anyukát, nem is egyszer.


Mintha az itteni válaszolók soha nem hibáznának.

Írom ezt úgy, hogy én nem akarok gyereket.

2018. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell komolyan venni. Általában nagy a szájuk, aztán ennyi. Ne hagyd magad. Természetesen tegyél azért feljelentest
2018. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
40%
Ha a policájok nem foglalkoznak vele, felbérelhetsz pár szép szál legényt, akik néhány maflás kíséretében megmagyarázzák az apának, igen jót tenne az egészségének az, ha fizetné a gyerektartást.
2018. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
98%
Szia. Van erről bizonyítékod mondjuk üzenet amiben ezt leirja? Talán ez valamit segítene az ügyébe. Mindent ments le hogy minél több bizonyíték legyen és szerintem érdemes a rendőrségre menni hogy legalább tudjanak a helyzetről. Reméljük hogy tényleg csak nagy a szája, de azért az ellenkezőjére is volt már példa úgyhogy légy óvatos.
2018. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
84%

Utolsó kíváncsi vagyok hogy gyerekkel a nyakadon egyedül maradva is ezt mondanád-e.

Amugy mi itt a kérdés? Feljelentés, ők majd intézkednek. És nem ártana szerezni valakit magad mellé,nem csak komfort hanem biztonság szempontjából is. (Én eg kigyúrt 2 méteres vadállatra szavazok, ilyenkor lehet nem is kéne ügyvéd :'D)

2018. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
12%
Nagyon sokan nevelnek egyedül gyereket,házasságban is egyedül neveli a nők 90% mert a pasik hozzá se szagolnak ott se. Pénzt meg lehet keresni munkával,nem pasik 20 ezres tartásdíjaitól kell függeni,mert általában 15 20 ezret kapunk v nullát,és nem rettegnék h mikor üt agyon az ex akkor inkább dolgozok többet de van nyugalom..
2018. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
9%

9 havi 20 eFt-ért csinálja a fesztivált.


Csinálja, én nem tenném.

2018. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!