Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért engem utál? Miért kell...

Miért engem utál? Miért kell engem utánozni?

Figyelt kérdés

Nővérem már 37 van két gyereke.


Én 27 vagyok.


Én kb 15 voltam mikor kaptam mamától 200-500 ft zsebpénz hetente én azt gyűjtögettem, vettem belőle felsőt stb.


Ha vettem valami felsőt akkor nővérem szaladt megvette ugyanazt talán más színben de sokszor ugyanazt.

Mikor én lövettem piercinget, neki is kellett..


Mikor 22 évesen én hajat festettem akkor neki is az az a szín kellett.


Most megtudtam, hogy nekem mikor szalagavatóm volt anno ( én érettségiztem ő nem) akkor rám volt mérges " mert nekem ki van nyalva a seggem, meg fontos volt ruhát venni "


kínaiból lett véve egy flitteres piros egyberuha 3500 ft-ért, mivel nem voltam csajos és nem voltak szép ruháim.


Erre akkor azt mondta, hogy én a " kiskirálylány" ő meg a " hamupipőke" mert én akkor mentem a " bálba" anya meg meg épp akkor csinált nagytakarítást és nővérem meg neki segített holott a saját szobámat én megcsináltam.


Miért engem kell utálni? Neki is volt anno szalagtűzője.


Most is azzal bacogat, hogy mert én vettem házat nekem van minden neki meg semmi.


Neki is épp annyi lehetősége volt mint nekem. Sőt én 19 koromban már elköltöztem Pestre dolgoztam suli mellett ő meg 34 éves koráig otthon lakott az élettársával meg a gyerekkel beköltöztek a szobámba s mikor hazamentem nekem kellett az előtérbe a kanapén aludni. Kitúrta az összes ruhamat amit otthon hagytam.



2021. márc. 20. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Azért ilyen veled mert elégedetlen a saját életével.
2021. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pedig neki sokkal könnyebb házat is venni, ott a falusi csok is , babaváró... Bár nem tudom a párja bevan-e egyáltalán jelentve. Lehet nem, de a csokhoz még nem lenne késő elkezdeni azt se és az önerőt is tudnák gyűjtögetni
2021. márc. 20. 17:21
 3/13 A kérdező kommentje:

Sőt én estem ki a kosárból mindig is. Anyámnak fia meg nagylánya van, apámnak meg nagylánya volt.


Én a fasorba se voltam soha.

Attól, hogy érettségiztem nem lett megsimizve a buksim. Annyit mondott, hogy " jóvan"


Mikor uncsim érettségizett akkor meg " jajj de jó ügyes vagy gratulálok"

2021. márc. 20. 17:24
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát kedves hármas ezt benézted de nagyon, mert rohadtul nem voltam a kedvenc.


Neked is valami mentalis bajod lehet ha azt hiszed mindig a legkisebb a legjobb...


Kezdjük ott kb 8 éves voltam mikor ebédnél elmondták anyámék h nem is akartak csak becsúsztam

2021. márc. 20. 17:25
 5/13 A kérdező kommentje:

És bocsáss meg ha már ott tartunk ki a " szaros kedvenc"


Akkor az sem én vagyok. Mert 19 éves korom óta nem kapok semmi pénzt.


Nővéremnek mamám is mindig vesz tüzifát, névnapjára 20 ezrest, bútorokat.


Bátyámnak ha van kedve megy dolgozni. Fát se vág hanem anyám, füvet se nyír.


Hozzám egyik se jött látogatni én meg mindig menjek

2021. márc. 20. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Ezen te kattogsz. A válaszaidból nézve.
2021. márc. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem kell vele foglalkozni. a kerdesbol itelve te elertel valamit, o nem, es most irigykedik.
2021. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, irigy. Tudja, hogy ő elbaxta az életét, te meg többre viszed.
2021. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A valódi kérdés, hogy miért nem akarsz abból a környezetből kiszakadni végleg?
2021. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindegy már rájöttem miért utál...
2021. márc. 23. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!