Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet ilyen testvérrel...

Mit lehet ilyen testvérrel csinálni? Ő az aki utánoz engem, de ugy adja elő mintha én utánoznám, és ez miatt engem szolnak le.

Figyelt kérdés

Van egy nővérem 19 éves én 17. Tudom ez legyen a legkisebb probléma,de már nagyon idegesit. Vannak közös barátaink,bár mára már inkább azt mondanám hogy ismerösök csak nem barátok.


Tesóm állandóan utánoz. Ha veszek egy felsőt,másnap ő is vesz ugyanolyat. Ha el akarok menni vhova(strand,buli,állatkert,akármi)ő is oda megy. Ha én befestetem a hajam pl más színre neki másnap tuti olyan haja van.


Ez nem is lenne olyan nagy baj,de ugy adja elő a közös ismerösöknek hogy én utánozom őt,és tökre gáz vagyok.

Pl vettem egy felsőt,rajtam még nem látták a közös ismerösök rajta az övét igen,és beszolnak nekem hogy minek vettem ugyanolyan felsőt én is,nincs stilusom? Hiába próbálnék magyarázkodni,azt hiszik hazudok. Vagy egy barátnőmmel aki nem barátnője a tesomnak elmentünk strandolni,tesom tudta h hova fogok menni(mert anyunak mondtam),ő már ott volt,és röhögnek rajtam h lúzer vagyok mert követem a tesóm.


2016. jún. 7. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
akkor szépen a ruhád blokkját tedd el amin rajta van a dátum és ha kekeckednek mutasd meg nekik vagy kezdj el olyan stílust követni amit tuti sose követne a testvéred, anyukádnak meg meséld el mindezeket amiket tesz veled és közöld hogy nálad lesz a mobilod, bármikor elérhet,de nem vagy hajlandó elmondani hova mész amíg már javában oda nem értél, mert nem akarod hogy kigúnyoljon.
2016. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
anyunak már mondtam h ne mondja meg tesómnak h én hol vagyok v hova megyek. Mert sokszor ő az aki elárul akaratlanul is. Ő mindig azt mondja h én értek vmit félre,és biztos nem engem gunyolnak. Pedig de. és ezt a tesomnak köszönhetem
2016. jún. 7. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
akkor ne mondd el anyukádnak és ha kérdi miért, közlöd, hogy nem mered neki elmondani mert nem bízhatsz meg benne. Egyszer vedd fel mobillal ahogy piszkálnak és mutasd meg anyudnak.
2016. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

ja és ha gúnyolnak akkor hangosan mondd hogy:

nem én utánzom a tesóm csak van egy 19 éves "nővérem" aki annyira együgyü hogy egy 17 évestől lopja a stílusát aztán olyan "bátor" hogy ahelyett, hogy ezt nyíltan tenné a 17 éves kishúgára keni. Nem tudom melyik a szánalmasabb az ha valaki utánoz valakit vagy ha a másik 19 éves létére egy dedós szintjén rekedt.

2016. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ne mond el, hogy hová mész és kész. Ha pl. veszel valamit vagy befested a hajad, csinálj egy képet, rakd fel a facebookra vagy valami közösségi oldalra..írd mellé...az új xxxx...holnapra a nővéremnek is ilyen lesz, mert nincs saját stílusa :)


Majd akkor lekopik..

2016. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne viccelj már, ez olyan gyerekes, amit mind a ketten csináltok... Én is szoktam a húgom ötletei alapján ruhát venni, és mi inkább mosolygunk azon, hogy ugyanazt vettük fel. Igaz, mi felnőttek vagyunk, nem két kamaszlány, mint ti.
2016. jún. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg csak annyit tehetsz, hogy elmész arra a helyszínre, és onnan hivod fel anyukádat, hogy elmentem a partra, majd jövök.


De tényleg ne magyarázkodj, ne alázkodj meg, a nővérednek kisebbségi komplexusai vannak.

2016. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
A nővéred láthatóan sok energiát öl abba, hogy téged megalázzon, valamint az is biztos hogy féltékeny rád. Biztos vagyok benne, hogy nem könnyű neked az, hogy folyamat gúnyolnak. Viszont te lelkileg jóval erősebb lehetsz szerintem, mint a nővéred. Olyan kisugárzásod van, amire ő féltékeny, ezért le akarja törni. Minél vidámabb és boldogabb vagy, őt annál inkább enni fogja a sárga irigység. Egy idő rá jön majd, hogy hiába nevetnek terajtad a kis közös ismerősök, ennyivel téged nem lehet a földbe döngölni.
2016. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha mész valahova mondjuk strandra 10-re akkor mond azt anyukádnak hogy délután 2-re mész strandra de a barátnödtöl indultok,vagy csak simán mond anyukádnak hogy a barátnödhöz mész.
2016. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köpd arcon!
2016. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!