Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a húgom?

Miért csinálja ezt a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom 18 éves, és el akart költözni otthonról, erre mondtam neki hogyha ilyen “bejárónő” jelleggel dolgozik nálunk akkor simán ideköltözhet, erre közölte hogy azt biztosan nem, inkább elköltözött egy egérlukba kb, és elment gyorsétterembe dolgozni, amellett hogy esténként meg grafikusként dolgozik. És összejött valami egyetemista pasival, aki meg valami ilyen rendszergazdaként dolgozik és abból van valami pénze. A húgommal igaz nem igazán jó a múltunk, sokszor ráfogtam cigizést, dolgok eltörését, ilyenek, meg egyszer kétszer ki is használtam... de azért nem hiszem hogy ez jobb neki így mintha hozzánk jött volna.

2021. ápr. 18. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért így csinálja, mert neki így jó. Önállóan szeretne élni.
2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart cseléd lenni, ennyi. Mi ebben a meglepő?

Én se költöznék oda, ahol alsóbbrendűnek érezhetném magam állandóan.

2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 alletta ***** válasza:
100%

még a testvéremhez sem mennék bejárónőnek, cselédnek.

hagyd őket, majd megoldják nélküled is az életüket.


lehet, hogy nem felejtette el, amiket tettél vele.

2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Te fordítva hogy èreznèd magad, ha a hugod hivna téged magàhoz ilyen feltètellel?
2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt választási lehetősége, ezt választotta.
2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. Tudod kit csicskáztass kis hülye! Én is az egérlyukat és a gyorséttermet választottam volna, minthogy a saját testvérem bejárónője legyek. Jézus isten, mit képzelsz...🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

“bejárónő” jelleggel? Mosson, vasaljon rátok? Ti meg esténként adtok neki a kislábosban egy kevéske maradékot?

Én sem mennék, te viszont szégyelld magadat.

2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Thispain ***** válasza:
100%
#3 Egyetértek.
2021. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Miss Endzsi ***** válasza:
82%
Nővérem feltétel nélkül jöhetne hozzánk.
2021. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod hogy ez nem jo nekik? onallosodott, elkoltozott, van ket beveteli forrasa is, es van parja, valamint azt csinal az otthonaban amit akar.


nalatok egyik se teljesult volna valoszinuleg, vagy nem ugy ahogy o elvarta volna

2021. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!