Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom rosszul van reggelente,...

Húgom rosszul van reggelente, hogy vegyem rá, hogy csináljon terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Ma reggel nem volt jól, kérdeztem mi a baj, azt mondja rosszul van, és hogy mostanában hányingere van reggelente. De hányni nem szokott, és aztán el is múlik. Egyből az jutott eszembe, hogy terhes lehet, de azt mondta, hogy az biztos, hogy nem! Mondom miért ilyen biztos benne? Elég sokat járt bulizni, és bizony összejött ott pár fiúval... Ismerem milyen. Azt mondta védekeztek. Szerinte csak a rendszertelen alvás miatt van, mert egyik nap 4-kor kel, másik nap ráér 8-kor, és ezt nehezen viseli. Én azért csinálnék egy tesztet a helyében, biztos ami biztos, mert ha tényleg terhes, akkor jobb ha minél előbb kiderül, nehogy késő legyen. De ő hallani se akar róla, biztos benne, hogy nem terhes. Azt mondta ejtsük a témát, nem akar róla beszélni. Szerintem fél, hogy tényleg terhes, és mi van ha anyuék megtudják. Mit tehetnék? 18 éves egyébként.

L/26


2020. szept. 17. 15:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
62%
Semmit, hagyd békén.
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél neki egy tesztet és állj elé,hogy "Csak pár perc és ezzel nincs semmi veszteni valód. Inkább most derüljön ki,mint hogy 2 hónap múlva".
2020. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem hajlandó tesztet csinálni mondd meg a szüleidnek.

Még mindig jobb ha haragszik rád utána, minthogy tönkreteszi az életét és a semmibe szül egy gyereket illetve apa nélkül.

2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
47%
Veszel egy tesztet és megcsináltatod vele.
2020. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi alapján egyáltalán nem biztos, hogy terhes, bármi más baja is lehet. Majd ha kimarad a menstruációja, akkor kezdhet el aggódni. Te figyelmeztetted, elmondtad a véleményedet, most már hagyd békén és ne zaklasd ezzel. Az ő élete, az ő döntései, egyelőre ennyi alapján nem is kéne paráztatni szerencsétlent.
2020. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
22%
röhejes, amikor egy 26 éves lánynak nevezi magát.
2020. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem 100 százalék csak ennyi alapján, de azért esélyes. És egy terhesség nem kis dolog, hogy megérje kockáztatni. Kérdeztem a menstruációját, azt mondta a legutóbbi nem késett, és csak két hét múlva kell jönnie a következőnek.
2020. szept. 17. 16:03
 8/45 anonim ***** válasza:
82%

3


És mégis mit mondjon meg a szüleinek? Juliskának hányingere van reggelente? Mert ezzel a megmondással a szarkavaráson kívül semmit nem érne el és lehet full felesleges az egész cirkusz. Ilyet csinálna a nővérem, büdös életben nem bíznék meg benne.

2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
27%
Csak tudja már használt-e kotont. Azért szép hogy ri.bancnak nézed a húgod, aki védekezés nélkül kefél.
2020. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
49%
Megmondta, hogy védekezett, hagyjad már békén. Foglalkozzál a saját petefészkeddel, ne őt diagnosztizálgasd egy reggeli hányinger miatt.
2020. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!