Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a húgom?

Miért csinálja ezt a húgom?

Figyelt kérdés
A húgom 18 éves, és el akart költözni otthonról, erre mondtam neki hogyha ilyen “bejárónő” jelleggel dolgozik nálunk akkor simán ideköltözhet, erre közölte hogy azt biztosan nem, inkább elköltözött egy egérlukba kb, és elment gyorsétterembe dolgozni, amellett hogy esténként meg grafikusként dolgozik. És összejött valami egyetemista pasival, aki meg valami ilyen rendszergazdaként dolgozik és abból van valami pénze. A húgommal igaz nem igazán jó a múltunk, sokszor ráfogtam cigizést, dolgok eltörését, ilyenek, meg egyszer kétszer ki is használtam... de azért nem hiszem hogy ez jobb neki így mintha hozzánk jött volna.

2021. ápr. 18. 17:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritka undorito testver vagy.
2021. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
valszeg azért nem ment hozzátok, mert a múltban se voltál vele tisztességes... tudod én is inkább egy szép, lepecsételt munkaszerződést és albérletet választanék, mint egy sunyi embert. nagyon jól megmutatja, milyen ember vagy, ahogy képtelen vagy örülni neki, hogy a húgod független és önálló, ahelyett hogy tőled függene és nem is álmodhatna önállóságról.
2021. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, örülj, hogy még szóba áll veled. Le a kalappal előtte, hogy elment gyorskajáldába dolgozni és még amellett vállal melót. Lehet tőle tanulni...
2021. ápr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy troll.
2021. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem foglalkozik 3D grafikával, animációval?
2021. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, csak azt tudom hogy valami grafika🤷🏻‍♂️
2021. ápr. 19. 11:36
 17/18 anonim ***** válasza:
14-es: reméljük, hogy az!
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg... :D
2021. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!