Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a hugom barátnőj...

Mit csináljak a hugom barátnőjével?

Figyelt kérdés

A hugomnak va egy legjobb barátnője aki eléggé gyakran jár át hozzánk (ugye hogy találkozzon a hugommal)de volt alkalom amikor pontosan tudta hogy a hugom nincs itthon de azért át jött hozzánk és nekem kellett vele beszélgetnem megilyesmik és ez egyre gyakoribb .Érzem hogy nem a hugom miatt jön át hanem mondjuk miattam és beszéltem már erről a hugommal de ő azt mondta hogy ez hülyeség és hogy mér tetszenék neki amikor nem akar barátot mert nemrég szakitott az előzővel.

Most vajon én gondolok bele több dolgot ? vagy tényleg ő akar többet ? vajon miért csinálja ?



2021. ápr. 23. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Be sem engeded. Az ajtóban állva mondod neki, hogy a húgod nincs itthon, nem tudod, mikor jön haza, neked meg dolgod van, pá. Tolakodást így kell elintézni.
2021. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

"...volt alkalom amikor pontosan tudta hogy a hugom nincs itthon de azért át jött hozzánk és nekem kellett vele beszélgetnem"


Ez mindenesetre gyanús. És mit mondott, hogy miért jött?


Szerintem egyelőre ne csinálj semmit, csak pont annyit mint azelőtt! Aztán majd ha tényleg akar valamit, az úgyis kiderül.

A húgoddal meg ne beszélgesd meg ezt a témát, mert vagy nem tud semmiről, vagy tényleg nincs miről és akkor hülyét csináltál magadból.

2021. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
neharagdj, nem tudlak beengedni mert dolgom van, majd a testverem felhiv hogy mikor tud fogadni teged.
2021. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem túl gondolod. Honnan tudod, hogy nem tudja, hogy nincs ott a hugod?

Az is lehet, hogy csak szimpi vagy neki és barátkozni akar.

2021. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 L.. István ***** válasza:
69%
Neked is megvan a magad problémája, hallod. Bejössz egy lánynak. Húha.
2021. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Épp csak azt nem írtad, hogy te mit szeretnél?

Bejön neked a csaj

2021. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is bejössz a hugod barátnőjének, csak valószínűleg a hugod előtt valamiért titkolja.


De amúgy tényleg te mit akarsz? Neked bejön?

2021. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%
én a helyedben leheggeszeteném, mielőtt meggondolja magát
2021. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%

Az ajtoban allva mondod neki hogy a hugod nincs itthon, de pont most benne vagy valamibeny epp a frkd akartad megmerni, ha gondolja jojjon be es segitsen..



Ennyi.

2021. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nekem barátnőm van ezért is zavar a dolog.
2021. ápr. 23. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!