Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem a hátam mögött...

A nővérem a hátam mögött azzal a fiúval kavar, akit alug tudtam le rázni, nevezhetném az illetőt zaklatónak. Bosszúból a nővéremhez megy. Olvasd a leírást! ?

Figyelt kérdés

Ti mivel vágnátok vissza?

Van egy nővérem. A stor az, hogy van egy fiú, akinek évek óta tetszem, de nekem nem tetszik. Csak barát, de már az sem. Mert nem tudja elfogadni, hogy nem kell nekem, ezért minden baromságot terjeszt rólam. Most el kezdett a nővéremmel dumálni. Őszinte leszek...azt gondolom, hogy bosszúból, mivel én koptattam. A nővérem 27 lesz és nincs senkije, ezért örül kb ha bármilyen fiú ír neki....Rajta kaptam őket, h beszélgetnek. A nővérem azért, h megszerezze magának a fiút, minden, MINDEN! dolgot, titkot, betegségemet...stb...elárulta a fiúnak. Amit undorítónak tartok, hogy egy testvér, hogy lehet ilyen kétszìnű. A fiú persze el hisz neki mindent rólam. De én nem akarok a fiúnaj írni, hogy hé ez nem igaz...a nővéremnek csak egy pasi kell sze*re.... Ti mit tennétek a helymben?

Mert olyan dolgokat árult el ami egy családon belüli titok...olyan ami másra nem tartozik. Azért, hogy ő valakivel együtt legyen...megteszi. A fiú is undorító. (Alig bírtam lerázni, akár zaklatásért is feljelenthettem volna) . Szóval mára már a fiú számomra egy olyan személy akit látni nem biroj, erre a nővérem össze áll vele? Tudta a nővérem,hogy már segítséget kértem,hogy valaki állítsa le a fiút. Erre ő a hátam mögött kavar vele.



2021. ápr. 23. 17:46
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Persze azért árulta el a magánügyeimet, hogy engem rossz színben tüntessen fel. Ő szerezze meg a fiút. Undorító ez a nővéremtől és a fiútól is.
2021. ápr. 23. 17:48
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Azt hittem, 13-14 évesek vagytok. Mert ez az a szint.
2021. ápr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor olyant árult el, ami titok, vagy hazudott? Mert jól ezt írod, hol meg azt.
2021. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
76%

More ebbül baj lesz.

Amúgy most féltékeny vagy? De lehet a nővérednek tényleg bejön a pasi csak neked nem felel meg. Nyilván ettől nem szép kiadni a titkaidat, de főleg, ha te vagy a népszerű csaj meglehet őt is érteni, hogy örül, ha valaki nála is kezdeményez. :)

2021. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem tizenpár évesek vagyunk sajnos. Igen sajnos! Mert egy normális ember, TESTVÉR nem tesz ilyet a másikkal. Magánügy alatt a betegségeimet értem. Van máj betegségem, ez mellett nyitott gerinc... (az orvosi leleteimet is kibeszélte) most ez neki egy érv, hogy miért is nézzen le engem a fiú.
2021. ápr. 23. 18:18
 6/38 A kérdező kommentje:
Féltékeny? Mire? Mikor a fiú zaklatott engem, nagyon jól tudja a nővérem is. Mástól kellett segítséget kérnem,hogy segítsenek leállítani a fiut.
2021. ápr. 23. 18:19
 7/38 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem, hogy mi tévő legyek?
2021. ápr. 23. 18:20
 8/38 anonim ***** válasza:
35%

Gondolom, ha Mészáros Lőrinc vagy egy jólmenő vállalkozó lenne ilyen külsővel, mint a srác, akkor meg örvendeztél volna neki.


Nyilván ő is hibás, de nem kicsit tűnsz lekezelőnek az írásod alapján.

Itt minden fél hunyó szerintem.

2021. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Mi számodra a lekezelő ebben az írásban? Szüleim nincsennek akiktől segítséget kérjek. Egyetlen egy nővérem van, aki a hátba szúrt. Mert jelenleg ez a fiú engem zaklatott, a nővérem pedig össze áll vele. A másik dolog, hogy olyan információkat osztott meg a nővérem rólam, ami magánügy, a fiú meg átformálta a dolgokat.
2021. ápr. 23. 18:26
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég ostoba vagy, ha egyáltalán foglalkozol a dologgal!
2021. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!