Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem a hátam mögött...

A nővérem a hátam mögött azzal a fiúval kavar, akit alug tudtam le rázni, nevezhetném az illetőt zaklatónak. Bosszúból a nővéremhez megy. Olvasd a leírást! ?

Figyelt kérdés

Ti mivel vágnátok vissza?

Van egy nővérem. A stor az, hogy van egy fiú, akinek évek óta tetszem, de nekem nem tetszik. Csak barát, de már az sem. Mert nem tudja elfogadni, hogy nem kell nekem, ezért minden baromságot terjeszt rólam. Most el kezdett a nővéremmel dumálni. Őszinte leszek...azt gondolom, hogy bosszúból, mivel én koptattam. A nővérem 27 lesz és nincs senkije, ezért örül kb ha bármilyen fiú ír neki....Rajta kaptam őket, h beszélgetnek. A nővérem azért, h megszerezze magának a fiút, minden, MINDEN! dolgot, titkot, betegségemet...stb...elárulta a fiúnak. Amit undorítónak tartok, hogy egy testvér, hogy lehet ilyen kétszìnű. A fiú persze el hisz neki mindent rólam. De én nem akarok a fiúnaj írni, hogy hé ez nem igaz...a nővéremnek csak egy pasi kell sze*re.... Ti mit tennétek a helymben?

Mert olyan dolgokat árult el ami egy családon belüli titok...olyan ami másra nem tartozik. Azért, hogy ő valakivel együtt legyen...megteszi. A fiú is undorító. (Alig bírtam lerázni, akár zaklatásért is feljelenthettem volna) . Szóval mára már a fiú számomra egy olyan személy akit látni nem biroj, erre a nővérem össze áll vele? Tudta a nővérem,hogy már segítséget kértem,hogy valaki állítsa le a fiút. Erre ő a hátam mögött kavar vele.



2021. ápr. 23. 17:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
ha nincsenek rokonaid, akkor kárt sem tud neked okozni egyikük sem azzal, hogy rossz híredet keltik. Mindkettővel kapcsolatmegszakítás.
2021. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen nővérem. Hogyne érdekelne mit mond. Pláne a hátam mögött. Szeretném megmondani neki, hogy tudom mit mond a fiúnaj rólam. De egyszerűen senki nem segít itt nekem. Csak a rossz kommentokat kapom. Itt is egy kis segítségre vágytam, nem többre. De annyj rossz indulatú ember van.
2021. ápr. 23. 18:39
 13/38 anonim ***** válasza:
58%

nincs senkije, ezért örül kb ha bármilyen fiú ír neki.


Ja, belőled meg árad az őszinte szeretet és jóindulat.

2021. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
61%
Ja, bosszúból. hisz a tesód nem jöhet be neki. Csak és kizárólag rólad szólhat minden.
2021. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nekem 1 barátom volt. A nővéremnek meg vagy 100. Persze tetszhet másnak. De egy olyan személlyel össze állni, aki a család egyik tagját zaklatta az pofátlanság.
2021. ápr. 23. 18:59
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

Iii, kapod rendesen kérdező. :// Viszont egyetertek azzal ,hogy nem kene hogy erdekeljen, es hogy meg kellene szakitanod mindkettojukkel a kapcsolatot.


En nem értem a tobbi válaszadót , itt most nem arrol van szo , hogy a sracnak nem johet be a novere.... A csavo szabalyosan zaklatta a kerdezot ,majd átállt a nővérére akivel meg rola beszelget. Ha túllépett volna a kérdezőn akkor szóba se kellene hogy jöjjön mint tema a kerdezo mikozben a nővérével kavar.

Elhiszem ,hogy rosszul esik ,hogy pont a nővéred , méghozzá az egyetlen közeli rokonod, tette ezt veled , de túl kell lépned rajta. A csávó nem ér meg ennyi idegeskedést , a nővéredtől meg nem csak szánalmas , de érdekes is , hogy kepes leallni kavarni egy zaklatóval , aki nem akárkit zaklatott. Egyébként jo volt elotte a kapcsolatod a nővéreddel?

Még egyszer utoljára:csak adj a dolognak idot ,azert nem lehetsz örökre beszédtéma , megha csak ezert beszél a srac a novereddel egy ido utan mar nem fog tudni mit mondani, vagy leesik neki a tantusz hogy ki van használva. Valamint adj magadnak idot mielott osszevesznel a novereddel, csak csendben ignorald mindkettojuket es fokuszalj a sajat eletedre. Ők meg mondjanak amit akarnak. Pletykaljanak fűnek fának ha az nekik jol esik, te tudod az igazságot es ez a fontos.

2021. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
Súgd meg a nővérednek h nemibeteg vagy
2021. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
21%
Inkább sajnálni kéne csórit, hogy ide jutott. Segíthetnél neki igazán, ha te meg olyan jó testvér vagy. Ha csak egy kicsit is tudna ő számítani rád, akkor nem választaná helyetted ezt a csávót. De, hát ugye... Az ő baja nem rólad szól, szóval minek is erőlködj, nem?
2021. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Azért baj, mert elárulta számtalan embernek, hogy alkohol problémám van.. Ez pedig magánügy. Pszihológusom által elhangzott dolgaimról beszél. Mikor jól tudja, hogy ez személyes és csak neki mesélem el...
2021. ápr. 24. 08:06
 20/38 anonim ***** válasza:
15%
Ja, hát egy alkeszt nem tudok sajnálni.
2021. ápr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!