Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem a hátam mögött...

A nővérem a hátam mögött azzal a fiúval kavar, akit alug tudtam le rázni, nevezhetném az illetőt zaklatónak. Bosszúból a nővéremhez megy. Olvasd a leírást! ?

Figyelt kérdés

Ti mivel vágnátok vissza?

Van egy nővérem. A stor az, hogy van egy fiú, akinek évek óta tetszem, de nekem nem tetszik. Csak barát, de már az sem. Mert nem tudja elfogadni, hogy nem kell nekem, ezért minden baromságot terjeszt rólam. Most el kezdett a nővéremmel dumálni. Őszinte leszek...azt gondolom, hogy bosszúból, mivel én koptattam. A nővérem 27 lesz és nincs senkije, ezért örül kb ha bármilyen fiú ír neki....Rajta kaptam őket, h beszélgetnek. A nővérem azért, h megszerezze magának a fiút, minden, MINDEN! dolgot, titkot, betegségemet...stb...elárulta a fiúnak. Amit undorítónak tartok, hogy egy testvér, hogy lehet ilyen kétszìnű. A fiú persze el hisz neki mindent rólam. De én nem akarok a fiúnaj írni, hogy hé ez nem igaz...a nővéremnek csak egy pasi kell sze*re.... Ti mit tennétek a helymben?

Mert olyan dolgokat árult el ami egy családon belüli titok...olyan ami másra nem tartozik. Azért, hogy ő valakivel együtt legyen...megteszi. A fiú is undorító. (Alig bírtam lerázni, akár zaklatásért is feljelenthettem volna) . Szóval mára már a fiú számomra egy olyan személy akit látni nem biroj, erre a nővérem össze áll vele? Tudta a nővérem,hogy már segítséget kértem,hogy valaki állítsa le a fiút. Erre ő a hátam mögött kavar vele.



2021. ápr. 23. 17:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod, hogy milyen problámám van. Végig néztem ahogy a szüleim mellettem az autóban hallnak. Szégyeld magad!
2021. ápr. 24. 13:36
 22/38 anonim ***** válasza:
16%
Te szégyelld magad az alkoholizmus miatt! Azt is végig akarod nézni, hogy más hogy megy tönkre majd melletted a pia miatt? A szüleidről valószínűleg nem te tehetsz, de az utóbbiról igen. Lehet ám, hogy a tesódnak is van baja, az meg végképp lehet, hogy épp veled vagy miattad, mert a mocsár alján vagy és nem vagy hajlandó kihúzni a fejed a popódból. Valakinek észhez kellene teríteni téged, úgy gondolom. A szüleid biztos büszkék lennének, hogy mi lett belőled...
2021. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Könnyű a másikat hibáztatni, mikor abszolútt nem látsz bele a dolgokba! Milyen alkoholizmus ember? Ez volt már 4 éve. Alkohol probléma az is lehet, mikor valaki hetvégén iszik. Nem feltétlen alkoholista. Velem pedig ez volt. A nővérem saját magával törődik. A férfi engem zaklatott és még az ő pártjukat fogod? Simán feljenthettem volna.
2021. ápr. 24. 16:53
 24/38 anonim ***** válasza:
36%
Mi tartott vissza? Ugyanolyan undorító a hétvégi alkesz is. És igen, nem látok bele a dolgokba, csak a te egyoldalú leírásodat látom és szerintem van az a tévképzeted, hogy te vagy a világ közepe.
2021. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
28%

Aha.

Szóval a pasi nem vette észre, hogy egy nyitott gerincű alkesz vagy.

2021. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%

Azért emberek le lehetne állni...


Ez nem egy dühöngő!


Függetlenül, hogy a kérdező iszik-e vagy sem az ő dolga.


Annyira legalább tiszteletben kellett volna tartania a tesójának a kapcsolatukat hogy ha még tényleg szerelmes is a csávóba vagy bármi nem pofázni a kérdezőről.

2021. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
53%
26, gondolkodj. Szerinted mekkora alkesz, ha már májbeteg tőle? Nem kellett ezt elmondani, ha nem vak a pasas.
2021. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
42%

Ettől ti megengedhetitek magatoknak ezt a stílusz vele szemben?


Az a baj nemcsak vele hanem másoknál is látom h annyira gusztustalan stílust engedtek meg h én kajak felpofoználak titeket.


Annyi ilyen fasz ember van h lehoztok az életről.


Igen vannak alkeszek meg drogosak. Jaa upsz ha füvezne az nem lenne baj, mert az zöld és sok a gyógyhatása ugye?


Nem vagyok orvos de csak gyanítom h azért iszik mert nem tudta feldolgozni a traumát..


De ez nem ok arra h így beszéljetek vele.


Mondom ezt úgy h igen nekem is voltak dolgok és a mai napig se dolgoztam fel nem iszok csak ünnepekkor. De akkor se beszélek így vele.


Az a baj egyszer vki betámadja aztán a többi meg megy utána

2021. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
Láttál te már közelről alkoholistát? Ne vergődj már, mert én meg téged pofozlálak fel, hogy felmentést adsz neki! Le ne bsszál már, mert megmondjuk neki, hogy nem kéne egy aljaembernek lenni és akkor a nővére se szúrná így hátba.
2021. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
64%

Láttam képzeld pl anyámat meg apámat halálukig képzeld. S láttam még sok mást is. Hidd el megjártam a poklok poklát,de mégse beszélek CSAK azért gusztustalanul a másikkal mert nekem az apám az volt és vér folyt olyankor otthon.


Meglehet mondani normálisan is nem pedig ezekben a stílusokban, mint amiket itt toltok.


Fhhuuu igen, leírt kb 8 mondatot és akkot tudod a sztorit nem?


Lehet a kérdező is meg a tesója is egy mocsok nagy kva meg alkesz mind a kettő vagy épo eshet igaznak a dolog úgy ahogy leírja.



Elvagytok otthon nyomva emberek vagy mi van veletek?

1000- 10 kérdésnél adtok normális kulturlény módba választ de a nagy része a trágár fröcsögő ócska cigány stílus.


Nézzetek már magatokba is olykor...de gondolon itt mindenki tökéletes, nem kövér, egészséges, jól keres, ügyes, okos, szép, aranyos nemde?

2021. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!