Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem a hátam mögött...

A nővérem a hátam mögött azzal a fiúval kavar, akit alug tudtam le rázni, nevezhetném az illetőt zaklatónak. Bosszúból a nővéremhez megy. Olvasd a leírást! ?

Figyelt kérdés

Ti mivel vágnátok vissza?

Van egy nővérem. A stor az, hogy van egy fiú, akinek évek óta tetszem, de nekem nem tetszik. Csak barát, de már az sem. Mert nem tudja elfogadni, hogy nem kell nekem, ezért minden baromságot terjeszt rólam. Most el kezdett a nővéremmel dumálni. Őszinte leszek...azt gondolom, hogy bosszúból, mivel én koptattam. A nővérem 27 lesz és nincs senkije, ezért örül kb ha bármilyen fiú ír neki....Rajta kaptam őket, h beszélgetnek. A nővérem azért, h megszerezze magának a fiút, minden, MINDEN! dolgot, titkot, betegségemet...stb...elárulta a fiúnak. Amit undorítónak tartok, hogy egy testvér, hogy lehet ilyen kétszìnű. A fiú persze el hisz neki mindent rólam. De én nem akarok a fiúnaj írni, hogy hé ez nem igaz...a nővéremnek csak egy pasi kell sze*re.... Ti mit tennétek a helymben?

Mert olyan dolgokat árult el ami egy családon belüli titok...olyan ami másra nem tartozik. Azért, hogy ő valakivel együtt legyen...megteszi. A fiú is undorító. (Alig bírtam lerázni, akár zaklatásért is feljelenthettem volna) . Szóval mára már a fiú számomra egy olyan személy akit látni nem biroj, erre a nővérem össze áll vele? Tudta a nővérem,hogy már segítséget kértem,hogy valaki állítsa le a fiút. Erre ő a hátam mögött kavar vele.



2021. ápr. 23. 17:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
6%
Agyérgörcsöt ne kapjál már... Akkor simogasd a kis lelkét, maradjon csak abban a hitben, hogy ő nem tehet semmiről. Pedig mind tudjuk, hogy ilyen dolgot nem tesz senki ok nélkül a testvérével... A te nyomorod neg végképp nem érdekel senkit, nem te vagy az egyetlen, aki alkoholista szülők mellett nőtt fel. Sérültél is, mert itt mentegeted az alkeszt. Pont ne te osszad, vagy sajnáljál már akkor engem is, mert én meg nem lettem ilyen kis megalkuvó cukimuki az agresszív alkoholista és a nárcisztikus mellett, na, neki az új párja is terrorizált. Az eféléknek nem jár bocsánat, csak a te fejedben. Mit művelhetett a tesóval, hogy ezt kapja? Vagy az már nem lényeg? Álszent, képmutató, oszt cső. A tesó nem lesz kevésbé jellemtelen tőle, csak épp az ő verzióját nem hallottuk.
2021. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Agyérgörcsöt max te kaptál.


Tudom a kulturáltságot tanulni kellett volna. Nem véd senki senkit de képzeld vannak olyan gané emberek akiknek nem számít h testvér meg stb. Tudom leszarod de ehhez is tudok példát mondani mikor te folyton adsz de csak a beléd rúgást kapod.


Nem ismeri senki a sztorit.

Csak amit leírt márpedig tudod azokból kell építkezni.


Véleményt meg lehet kulturáltan is mondani nem cigány módjára.


Senki nem védi h igyon.. mellesleg ez is az ő dolga nem az enyém meg a tied.


De azért mert alkesz meg mifaxom az nem azt jelenti h akkor a zaklatót a tesó meg a házba viszi dugni...

2021. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Szóval én itt le is zártam veled a kommunikációt.


Vedd be a xanaxodat estére aztán nyugodjál meg kicsit

2021. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
77%

"csak épp az ő verzióját nem hallottuk.

ma 21:44"


Mert itt a gykn általában ugye mind a két fél verzióját halljuk nemde?

2021. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Primer Hemokromatózisom van. Genetikai betegség. A nővéremmel sosem volt rossz kapcsolatom. Annyit hozzá fűzök, hogy a családban ő az aki minden idiótával össze áll. Alkohol problémám alatt pedig azt értem, hogy a szüleim halála után, minden egyes buliban (ahová vittek a barátaim, hogy könnyebben viseljem a fájdalmat) sokat ittam. Amire nem vagyok büszke. De másnak ez lehet normális, hogy le issza magát a buliban. De az én szüleim nagyon alkohol ellenesek voltak. Nem értem az emberek rossz indulatát. Milyen alkesz? Ember először gondolkozzál el kiről mit állítasz. Szerintem igen is undorító dolog ez a nővéremtől, miközben én fizetek neki mindent a munkámból. Lakás...stb...Igen van normális állásom.
2021. ápr. 24. 22:40
 36/38 anonim ***** válasza:

4-es és 8-as (nem tudom, ugyanaz a személy vagy-e) nem gondoltam, hogy még mindig vannak ilyen emberek, akik szerint egy nőnek bók, ha zaklatják, de akkor most te is megtudod (valszeg utolsóként a világon), hogy nem, nem az.

Amit a nővére csinál, az meg undorító, családtagot nem beszélünk ki a háta mögött, akár alkesz, akár nem.

2021. ápr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlitek egymást, ennyi.
2021. ápr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%
Na, szívás, mert van a családban súlyos haematokromatózis. Tilos az alkohol. Szigorúan, ugyanis a felszívódás gyorsítva, javítja növeli az amúgy is magas vasszintet.
2021. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!