Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? A testvérem...

Mit csináljak? A testvérem miatt nem tudok éjszaka elaludni!

Figyelt kérdés
Egy szobában vagyunk a testvéremmel, ezért minden este kettőig a szemembe világít a gép, amin játszik. Már nagyon sokszor kértem, hogy hagyja abba, de le se szar igazából. Ez azt jelenti, hogy végig megvakulok és egész este azt kell hallgatnom, ahogy discordon beszélget a haverjaival. Én az iskolához fél hétkor kelek, ráadásul délutánonként dolgozok, de így tényleg nem bírom tovább... Mit csináljak?
2021. máj. 21. 01:36
1 2 3 4
 1/32 Tepfal ***** válasza:
94%

A saját békességed és a mielőbbi megoldás érdekében: füldugó és szemmaszk.

Egyébként meg próbálj vele napközben beszélni erről (ne amikor ideges vagy ő meg épp gépezik, mert az már kiderült, hogy hatástalan). Keress kompromisszumot, ha van rá lehetőség. Pl. van másik helyiség, ahova kimehetne? Vagy elviseled a gépezést, de cserébe nem beszél legalább mondjuk 11 után? Ha nem érdekli, amit mondasz, szólj a szüleidnek, hátha ők tesznek valamit. Ha nem, akkor sajnos marad a füldugó+szemmaszk. A tesód meg egy paraszt, sajnálom :(

2021. máj. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
A szüleid tudják ezt? Én amíg suliztam legkésőbb 10kor takarodó volt, ha akartam, ha nem. Esetleg menj ki a nappaliba aludni, lehet jobban jársz.
2021. máj. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

Szüleiddel nem beszéltél erről?

Esetleg a gépet nem lehet áthelyezni a lakásban? Kompromisszum a tesóval?

Ha nagyon gonosz lennék kikapcsolnám a wifit vagy valami sunyi módon vetnék véget, amiről csak én tudok. 😂😈

2021. máj. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Áthelyezni a gépet-íróasztalt a másik sarokba? Áttenni a párnádat az ágy másik végébe? Ha a haverjaival hangosan beszél, hátbavágni? Szüleiddel beszélni erről?
2021. máj. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%

Itt egyetlen megoldás van, ha a szép szóból nem ért.

Kihúzod a gépet a 220-ból a gcibe. Ha meg elkezd hisztizni hajnalok hajnalán, annak anyádék sem fognak örülni.

Ezt egy párszor eljátszod, hamar meg fog oldódni a probléma; vagy a testvéred tér jobb belátásra, vagy a szülők fognak foglalkozni vele.

2021. máj. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%

Eloszor beszelnek vele a problemarol, normalisan es higgadtan. Utana a szuleimmel. Ha ez sem hasznal, ahogy feljebb is irtak, annyiszor huznam ki a szamitogepet, ameddig ezzel szorakozna.

Nalunk regen ugyanez volt a helyzet a noveremmel, csak o tv-t nezett egesz ejjel, mert arra aludt el. Na nalunk jo par ejszaka ment ra arra, hogy en kihuztam o visszadugta, ezt kb 50szer eljatszottuk egy ejszaka folyaman. Par nap utan feladta, es vegre en is nyugodtan tudtam aludni.

2021. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
#6:+1
2021. máj. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

Fordítsátok el a gépet. Esetleg másik semleges helyiségbe kirakni a gépet?

5-ös! Az a 220 ,230 ám..

2021. máj. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg 230-at írok, akkor meg abba kötnek bele, teljesen mindegy, pláne a kérdés szempontjából... A 220 már szállóigévé vált, azt mindenki megérti.
2021. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

"Mit csináljak?"


Szólj a szüleidnek.

Ez a lehetőség eddig miért nem jutott eszedbe?

2021. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!