Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek hogy lehet a...

Szerintetek hogy lehet a testvérem ekkora állat ha mindenki normális csak ő nem?

Figyelt kérdés
23 éves srác, nem használ wc papírt, zuhanyzoban mossa ki a szaros seggét és a törölköző vel törli ki mind ezek után. Egész nap nem csinál semmi értelmeset csak kupit és kárt. Büdös nem fürdik. Gyakran énekel ő annak nevezi de olyan mitha egy állat ordítana inkább. Igazából semmi értelmes megnyilvánulása nincs. Csak neki lehet igaza. Sajnos én lakom fent az emeleten vele de már nincs gusztusom a fenti fürdőt használni lemegyek inkább és a lentit használom én is. Anyám lent lakik nem érzékel annyit belőle mint én de nem is lehet vele mi csinálni. Esküszöm így született már kicsinek is egy állat volt mint egy majom. Ha nem tudnám hogy magyarok vagyunk azt mondanám ez egy C típusú egyén. Tudom nem szép dolog de én ezt már egyre jobban nem bírom el akarok már költözni de nagyon magasak az albérlet árak, párom sincs úgy azért könnyebb lenne. Nem tudom meddig bírom még vele ekkora állat király nincs még egy a bolygón szerintem. Hogy lehet hogy ilyen lett mikor a család többi tagja normális? Vagy inkább úgy mondom a többi édes testvérem normális. Magamat is annak tartom. Nem tudok annyit takarítani hogy jó legyen mert mindennnap csinálja ezeket. Ez már fertőzés veszélyes is lehet amiket művel. Természetesen nem érdekli.

2021. máj. 21. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
És képzeljétek el ennek az embernek régen volt barátnője. De úgy bánt vele mint egy kutyával. Így már jó ideje nincs senkije. Nőket alacsonyabb rendűnek tekinti.
2021. máj. 21. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

anyadek nem szoltak ra amikor kellett volna, 10-13 evvel ezelott. addig fog igy elni, amig van aki mos, foz takarit ra, es hagyja hogy ott eloskodjon.


amugy a vizzel valo s.ggmosas higienikusabb mint papirral kitorolni, erre talaltak ki a bidet is. de ez mellekes szerintem a sztoritok szempontjabol

2021. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erre aztán lehet szólni szerintem ha alaposan megnézné egy orvos kiderülne nem beszámítható.
2021. máj. 21. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!