Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám és az exem tartják a...

A bátyám és az exem tartják a kapcsolatot, miután mi szétmentünk. És jár a srác a bátyámhoz, hozzánk. Miért nem értik meg, hogy nekem ez rosszul esik? 17/L

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Előtte is barátok voltak?
2021. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Azt azért nem korlátozhatod le, hogy a bátyád kivel barátkozik.
2021. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem, nem voltak barátok előtte.

Szó sincs arról, hogy korlátoznám, csak legalább ne nálunk vagy ha mégis, akkor ne olyankor, amikor én ott vagyok! 4 hónapja mentünk szét, azóta nekem nincs senkim, neki már új párja van és ezért szerintem tesz rá magasról, hogy engem ez hogy érinthet. Bár tesómnak már jeleztem, hogy szóljanak ha jönnek, mert addig elmegyek akkor kutyát sétáltatni, de nem szólnak, csak így beállít a srác hogy hello.

2021. máj. 22. 20:44
 4/13 anonim válasza:
64%

Ez hatalmas taplóság. A családnak kéne a biztos háttérnek lennie akik nem tesznek olyat amit te nem akarsz, én asztalt borítanék ha a tesóm az exemmel haverkodna és még haza is hozná.

Szüleiddel tudsz beszélni hogy segítsenek? Nekik is mondaniuk kellett volna...

Az a baj hogy nem tudsz sokmindent tenni, a bátyád kb semmibe vesz ha ilyet tesz. Bár nekem az ex részéről is gyanús miért akar az exe bátyjával barátkozni és még át is menni.. nem lehet hogy kicsit stalker a srác?

2021. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Azért remélem ha ennyire ki vagy borulva legalább évekig voltatok együtt nem hetekig.
2021. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Így, hogy ő ajánlja fel az alkalmazkodást (elmegy kutyát sétáltatni), így elég nagy bunkóság a tesójától, hogy szólni sem méltóztatik.


Mondjuk nálunk az is normális lenne, hogy nem hívja át, ha otthon vagyok, nem beszél róla előttem, legalább addig amíg túl nem vagyok rajta. Ez szimpla taplóság.

2021. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Ne vedd annyira a szívedre, nem kell neked ott lenned, az érkezése után is el lehet menni kutyát sétáltatni, de azt is ki lehet bírni emelt fővel, hogy jelen vagy. A kapcsolatotoknak vége, innentől egy sima ismerős.
2021. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szüleim is szóltak a bátyámnak, de ő lerendezte őket annyival, hogy nálunk jobb a net meg gyorsabb a gépe, mint az exemnek és ezért tőlünk tudnak csak játszani azzal a játékkal, amit évek óta együtt csinálnak. Három és fél évig voltunk együtt egyébként, nyolcadikban jöttünk össze és együtt mentünk gimibe, szóval első szerelem és emiatt nagyon nehezen engedem el.
2021. máj. 22. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Valahogy mindenképp vedd rá, hogy akkor legalább ne nálatok találkozzanak. Remélhetőleg azért megérti
2021. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

„új párja van”


Csak nem a bátyád? XD

2021. máj. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!