Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kell ennyire ellenezni...

Miert kell ennyire ellenezni egy kapcsolatot, csak azert, mert 12 evvel idosebb nalam a srac?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon tetszik egy 30 eves ferfi, es ugy erzem, en is neki, mindig nagyon kedves velem, meg viccelodik velem, bokol... En pedig arra gondoltam, hogyha tenyleg ugy alakulnak a dolgok, hogy szeretne, hogy legyek a baratnoje, belemennek. De az a bokkeno, hogy apum nem szeretne, mert szerinte csak addig fogok kelleni a fiunak, mig le nem fekszem vele. Most persze logikus, hogy egy honap utan nem adnam magam oda neki, de valamiert nagyon ellenzi ezt a kapcsolatot, es nem tudom, miert, mert nem is ismeri a sracot... Mit csinaljak?

18/L


2011. jún. 30. 16:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt nem értem, miért kell mások engedélye vagy egyetértése a szerelmi életedhez.

Másrészt gyerek vagy, ami az előbbiekből jól látszik. A "srác" felnőtt férfi, 12 évvel több tapasztalattal, mint te. Máshol tartotok az életutatokon.. (Tudom, tudom, te érettebb vagy, ő meg fiatalabb a koránál, mint mindig.)

30 évesen ő egyáltalán nem öreg, viszont te jó eséllyel csak pár évnyi szenvedést kaphatsz tőle, mivel fel kellene nőnöd az ő szintjéhez egy pillanat alatt. Ez pedig megbosszulja magát 30 éves korodban..

2011. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem ellenzi, csak az észérveket, tapasztalatokat mondják. Én is azt mondom, hogy csak trófeának kellenél neki a friss husiddal!
2011. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Nálam is hasonló a helyzet, nekem is tettszik egy férfi, pontosan 12 évvel idősebb nálam, és az én szüleim sem engedik, hogy legyen valami köztünk. Szerencsés vagyok, mert még nem adta fel, pedig már egy éve, hogy minden áldott héten feljön, hogy na esetleg talán...
2011. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
30 évesen nem "srác"...
2011. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Adj 3 hónapot a pasinak+magadnak! Ha addig nem akar 10szer ágyba vinni legalább, akkor tényleg komolyan gondolja!

Egyébként a gyakorlati élet azt mutatja, hogy egy 30 éves FÉRFI gyakran "frisshusit" keres, apukád szerintem csak védeni akar a felesleges csalódástól!

2011. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem srac, de kivancsi voltam, mert egyes embereket jobban foglalkoztat az, hogy hibakat keressenek, minthogy probaljanak segiteni! Es ez az elmeletem ala is lett tamasztva!

Nagyon sok velem egykoru, 1-2 evvel idosebb csaj van, akinek 30-on tuli baratja van, es erdekes modon mindegyikuk nagyon jol elvan a parjaval... Ez az udvarolgatos dolog mar tobb, mint 2 honapja tart... Azota se volt senkije, es en vagyok az egyeduli, akit probal ugymond "felszedni" (ezt sok baratja is ala tudja tamasztani)

Tudom, hogy meg akar ovni a csalodasoktol,de nekem ez volt nagt csalodas, hogy egyszer ereztem ugy edig az eletben, hogy igen, hozzamillo fiut/ferfit talaltam, es azt is ellenzik.

2011. jún. 30. 16:36
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Naiv vagy és butus:) Már bocs, de nem gondolod, hogy akik tapasztalatból válaszolnak a kérdésedre, talán már végigjárták ugyanezt, és láttak másokat is végigmenni ezen az úton? A barátnőid is csinálják, mert ők is tapasztalatlanok. Majd 25 évesen nosztalgiázz egy kicsit, és vedd sorra, hogyan alakult a sorsuk a párjukkal. Te meg úgysem leszel okosabb, ameddig nem a saját hibádból tanulsz.. 2 hónapja udvarol a srác, és mindenki azt mondja, hogy csak neked? Huhh.. hát nem tudom, hogyan szokás 18 évesen, de azért 2 hónap nem olyan nagyon hosszú idő, és nyilván nem az orrod előtt fűz másokat, ha teszi. Az szokott tinicsajra hajtani, aki a saját korosztályában nem felel meg ilyen-olyan okok miatt a nőknek. És ha a szándékai tiszták lennének, attól még közöttetek áll a 12 év, amit ő már leélt, elkövette a saját hibáit és megállapodna, te pedig még semmit nem tettél le az asztalra, elvesznél egyedül az életben. Apa-pótlékra van szükséged, aki megóv téged és helyetted egyengeti az életed, vagy egyenrangú partnerre, akivel együtt éled meg az éveidet?

Gondolom újfent beigazoltnak látod az elméletedet, hogy mindenki irigyelné, ha te boldog lennél.. Ha nem hallgatsz másokra, ráadásul felháborodsz a neked nem tetsző véleményeken, akkor miért írtad ki a kérdést?

2011. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a kérdésedre válaszolva talán tényleg engedniük kellene, hogy magadtól tanuld meg a leckét, és hogy mégsem teszik, annak két oka lehet:

- túlságosan aggódnak érted, nem akarnak elengedni

- túl befolyásolhatónak tartanak téged, és félnek hogy behálóz a pasi

2011. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hogy mit vartam? Azt, hogy azt mondjak paran, hog kezdj el vele jarni, ha tenyleg tetszik, ugyis a sajat hibaidbol fogsz tanulni! Egyik percbe azt mondjak az emberek, hogy ah, nem szamit a kor, ha jol megvagytok egyutt, maskor meg jonnek, hogy azert megiscsak 12 ev!!
2011. jún. 30. 16:58
 10/16 A kérdező kommentje:
Kar, hogy ismernek a szuleim annyira, hogy tudjak, hogy nem vagyok hulye, hogy nem adom magam oda egy pasinak/ferfinek csak ugy. Elkezdtem bulikba jarni, soha nem rugtam be, soha nem cigiztem, semmi, mindenrol tudtak a szuleim, mikor mi tortent velem; mig mas velem egykoru lany reszegen egy ferfivel lefekudt, en addig masokkal beszelgettem. Megbizhatnanak bennem mar ennyire. Egyebkent nem ok az egyeduli szulok akik ezt teszik. Egy 20 eves csajjal is ez volt, a szulei nem engedtek azzal a fiuval jarni, akit szeretett. Mit ertek el; semmit! Titokba talalkoztak, es a csaj odakoltozott a fiuhoz; iden pedig felesegul is megy hozza!
2011. jún. 30. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!