Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beleszerettem az unokatesómba....

Beleszerettem az unokatesómba. Mit tegyek? Bűn ez?

Figyelt kérdés

2021. jún. 2. 12:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%
Nem bun!
2021. jún. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy teljesen természetes dolog, hiszen a génjeink saját magukat akarják leginkább szaporítani. Tehát egyik oldalról minél közelebbi rokonnal való szex a kívánatos, másik oldalról viszont minél közelebbi a rokon, annál nagyobb a hátrányos/életképtelen utódnak az esélye. Ez a két nyomás egyébként a harmadunokatesóknál egyenlítődik ki, és olvastam valami genetikusról aki kikutatta ezt és tényleg: a leggyakoribb hogy házasság harmadunokatesók között történik. (emlékeztetőül:

tesó/féltesó: közös szülő,

unokatesó: közös nagyszülő

másodunokatesó: közös dédszülő,

harmad: közös ükszülő)

Lehet pont ezért van az hogy harmadunokatesókat nem is szokás számon tartani, nehogy úgy érezd hogy rokonnal jössz össze - pedig de :D


Amúgy az állatok világában minél több utódot szokott szülni egy anya egyszerre, annál kevésbé számít hogy ne legyen közeli rokon a kéz szülő. Hiszen 8 kiskutyából ha tesóktól vannak is lesz egy-kettő aki azért egészséges lesz, a többi "nyugodtan" elhullhat ha nem sikerül jól.


Szóval ennek a tabunak megvan az értelme, de ha érted a lényegét akkor játszhatsz felelősségteljesen is a határvonalon.

2021. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
67%
Bűnnek nem bűn, de undorító dolog családttaggal sexelni.
2021. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
48%

A másod unoka tesó család tag?

Úgy értem meddig számít annak?

Hanyad fokig?

2021. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem bűn. Csak a személyiség számít. Csak gyereket ne vállaljatok majd.
2021. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
16%
Úgy látom sokan tévedésbe vannak. Simán össze jöhettek ha óvszerrel dugtok. De szájba és popsiba mehet óvszer nélkül is azt a törvény is igy
2021. júl. 10. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
11%
Szóval óvszerrel simán dughatsz. Akár a saját testvéreddel is szájba popsiba, azt a törvény engedi. Unoka tesóval meg már bár hová mehet. Óvszer nélkül is. Előző voltam. Nézd meg a törvényt. Simán lehet. Ugye milyen rendesek a politikusok hogy nem szólnak bele? Azt se mondják meg mikor mehetsz vécére. És még hogy nincs demokrácia. Eszem megáll
2021. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Sweet Home Alabama
2021. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
11%
Le pontozzatok ezerszer is , akkor is dughatnak. 27-es voltam
2021. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
96%

29: itt nem arról van szó, hogy dughatnak-e...


Hanem arról, hogy normális embereknél, normális családokban a családtagok szex szempontjából tabuk. Ősidők óta.

2021. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!