Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesom 15 eves es drogozik...

A tesom 15 eves es drogozik nem jar iskolaba lassan 16 eves 2 eve drogozikvan egy baratnoje o is drogozik lopnak a drog miatt nem szeretnenk hogy a lannyal legyen de azt mondja ha elhagyja megoli magat tudnatok segiteni mit tegyunk?

Figyelt kérdés
2021. jún. 10. 10:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
2021. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Családsegítőben tudnak tanácsot adni
2021. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Családsegítő
2021. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Rendőrség, gyámhatóság.
2021. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
A szüleid mit léptek eddig...???
2021. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt osztalytarsam,aki korabban szakmailag egy zseni volt, drogozott es minden penzet erre verte. O is lopott a szuloktol,tolunk is a suliban es azt mondta,ha elmondjuk valakinek,akkor megoli magat es a lelkunkon szarad.


Szoltunk osztalyfonoknek,igazgatonak,szulonek,akik ertesitettek a rendorseget. Elvittek a gyereket,majd 1 het mulva betoppant a gyerek,mintha mi sem tortent volna. 1-2 hetig birta cucc nelkul(elvileg parszor ellenoriztek,hogy rendben van-e..),aztan utana megint raszokott. Par het mulva jott az erettsegi es utana tobbet nem talalkoztunk. A kepeit elnezve facen mai napig durvan tolja a srac es teljesen elb*szta az eletet. Otletem sincs,hogy hogy van “szabadlabon,hisz a rendorok elvittek 2x is,beismerte,hogy drogozik es a szulo is tisztaban van mar a dolgokkal es o is beleegyezett abba,hogy segiteni kell rajta. Tehat ennyit a rendorsegrol es a magyar drogelvonorol.

2021. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Szülő be tudja vinni elvonóra mivel kiskorú

Ismerek olyat akit szülei erőszakkal vittek elvonora,senki nem tudja hol van helyileg az intézmény

Én feljelenteném,tudod miért? Mert tönkreteszi az életét,a szülei életet

Segítség kell neki,egyedül nem fog tudni leállni

2021. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Kibaszni őket az utcára,majd ott megtanulják mi az élet !
2021. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a fiatal generacio vevo az ien fele karos szenvedelyekre,nem mindegyik de legtobb igen.
2021. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerjuk az apukankat az anyukam parancsol neki de terrorizal minket Mikor karanten volt ki ment buntetest is kapott azt mondtak az Iskolaba es a munkaugyinel hogy ne fizzesuk ki dolgozza le tudja meg milyen As elet de nem dolgozta le es el is vittek ax anyukam Magyarorszagon van es mi Nemetorszagban mondjuk neki ott a helye ahol az anyukam de o azt mondja ha el hagyja a lanyt meg fogja magat olni ha a baratnore ra szolunk valamiert akkor nekunk megy egyszer meg is vert erte meg is lopott mar a drog miatt lattam rajta hogy furcsa es szegyeli magat Mikor el ment a haztol Erdekes volt nekem hogy miert nezz ram szomoruan es furcsan ezert megneztem a penz tarcam es meglopott de aztan tagadta hiaba mondta hogy o volt mondtam ax anyukamnak is de o csak azt mondta szegeny gyermekem nezzunk sok Dokumentum filmet filmeket es a javitointezett meg katona iskolaba szerettuk volna de a film alapjan nem szeretnenk hogy menjen mert felunk valami lelki baja lesz ha intezetbe kerul meg is eroszakolhatjak ott ha katonanaj megy akkor meg is halhat de mar tenyleg nem tudjuk mit csinaljunk ezzel a gyerekekkel valamelyik nagy batyam verje meg es ha nagyon szomoru lesz meg fogja magat olni mert csak ezt mondja
2021. jún. 10. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!