Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem kéne...

Csak szerintem nem kéne engedni ilyen félrevezető címmel újságcikket megjelentetni?

Figyelt kérdés

Semmi köze nincs ahhoz, amit a cím alapján vártam.


[link]



2021. ápr. 12. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, en is igy vagyok vele
2021. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Be...pattak, mi? Na, és nap mint nap így szivat meg a média a klikkvadász címekkel.
2021. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És még kommentet se lehet írni vagy jelenteni
2021. ápr. 12. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a hivatkozásokat jobban szeretem, amikor xy ezt mondta, zzs azt csinálta, ellenőrizhetetlenül, de alatta mennek a vérre menő kommentek, fejét követelve az adott "celebnek". Az oldal maximálisan védett azzal, hogy a megjelent cikkekért nem vállal felelősséget, de bárki játszhat ott újságírósat, aztán ha gáz van, őt vegyék elő, feltéve, hogy megtalálják, és egyáltalán valós személy.


Azért belegondolva, hogy hány fiatal érdeklődő csalódott, a tartalom miatt én érzek némi kárörömöt, de az a legszebb, mert abban nincs irigység :)

2021. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól írta a 2. válaszoló ezek ilyen klikkvadász oldalak, direkt figyelemfelkeltő címeket adnak mert ha leírnák hogy valójában miről szól akkor lehet rá sem mennének. Ennek van youtubeos változata is a clickbait. Ott a videósok figyelemfelkeltő címeket és indexképeket adnak a videókhoz hogy minél többen rákattintsanak és hogy minél nagyobb bevétele legyen az adott videósnak. itt is a klikk kel hogy mi belőlünk akik elolvassuk ezeket így ők ezáltal haszonhoz jussanak. Itt mindent meg mindenkit a pénz mozgat de a megélhetéshez az is kell, de ezeket a félre vezető oldalakat utálom én is!
2021. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ez legalább egy rendes cikk. Vannak ennél sokkal durvább klikkvadász címek is! Meg feleslegesen megírt cikkek is.
2021. máj. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az index.hu egy undorító, hazug fidesz által finanszírozott híroldal. Én sosem olvasom el a cikkeket, amiket írnak, mert hazugság az egész!
2021. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!