Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet kimászni a depressz...

Hogy lehet kimászni a depresszióból gyógyszer nélkül? mit tegyek?

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok, úgy érzem teljesen depresszióba estem, összetörtem lelkileg. hajlamos is vagyok rá, régebben antidepresszánst szedtem, amit most nem tehetek meg a baba miatt. a férjemet be kellett záratni narkó elvonókúrára fél évre, mellőlem vitték el egy hete összecelluxozva, benyugtatózva éjszaka, mivel önszántából nem akart menni. nagyon megviselt ez az egész, de nem volt más megoldás. normális volt majdnem fél évig, nem fogyasztott semmiféle drogot, de 2 hete hazajött a legjobb barátja és megint a társaság belevitte a rosszba. egyszer már volt elvonókúrán 1 hónapot, de az édesapja hazahozta, mert megsajnálta.most fél évet lesz ott, addig se telefon, se semmi hir róla. ez az utolsó reményem, hogy megváltozik. csak nem tudom, hogy élem túl, hogy egyedül vagyok, egyedül leszek mikor megszülöm a babát, nincs mellettem, nincs támaszom. mindez nem elég, emellett apukám alkoholista, minden este majdnem cirkuszt csinál, kiabál.

anyukám van mellette , hálistennek támogat mindenben. olyan lassan telnek a napok, kattog az agyam, úgy érzem nem tudok tovább igy élni. izgulok a férjem miatt, rettegek, hogy apukám mikor kezdi el az orditást. félek, hogy a sok idegességtől baja lesz a babámnak, de idáig minden rendben van vele. minden vizsgálat tökéletes.



2021. ápr. 22. 21:42
 1/9 anonim válasza:
19%
Add örökbe a picit! Ne bax ki vele!
2021. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szia, pont ebben tud segiteni a vedono! Ugyanigy minds el neki a szitut meg holnapnreggel telefonon es rogton megmondja meyik pszichologushoz menj. Minden korzetben van csaladsegito szolgalat es ott dolgozik a pszichologus. Ez ingyenes szolgaltatas. Intezkedj holnap reggel, es kezdj jarni a pszichologushoz meg mielott megszuletik a Baba. Utana mar kevesebb idod lesz magadra. Ha most elkezded a terepiat, a szulesig meg van 2 honapod. Az segiteni fog!
2021. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 shyzx24 válasza:
91%
a férjed sajnos nem tudom sajnálni , annál inkább téged igen . nem is értem az ilyen embereket eldobni valamit vagy valakit aki még nincs is meg a legszebb dolog a világon egy kis baba amikor megszületik amikor megfoghatod megpuszilhatod és tudod a hogy a tied . neked meg azt tudom javasolni hogy a babád érdekedbe picit szedd össze magad :) tudom nehéz ilyen háttérrel amivel most jelenleg rendelkezel , sajnos muszáj erősnek lenned a kis baba miatt hogy ne legyen semmi baja :) nekem is voltak szar korszakom nekem is volt pánikbetegségem , de erős voltam és túltettem magam , amióta meg van a kislányom erőt ad mindenhez ! remélem neked is ez lesz majd a fejedben amikor fogod a picit , mert bármivel szemben fel érnek ezek a kis "angyalok" ! SOK sikert neked az élethez ! Jó babázást :)
2021. ápr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
ilyennek miért szülsz?? az első választ majdnem lepontoztam, de mire végigolvastam a kérdést, egyet kellett értenem
2021. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Jofej az utolso! Ezek szerint eloszor elolvassa a valaszokat es utana a kerdest☹️

Kerdezo, az nem tanacs, hogy legyel eros! Irany a vedono es a pszichologus most! Neked segitseg kel es ok azert vannak, tapasztalatom szerint nagyon kedvesek is.

Szulse utan nem Minden habostorta, akkor kezdodik csak az embertprobalo melo. Adding meg osszerakhatod magad egy kicsit. Sem a ferjedet, sem az apadat nemmtudod megvaltoztatni, magadra Kell felvertezni erovel es ehhez Kell a kulso segitseg. Szoritok neked!

2021. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Jofej az utolso! Ezek szerint eloszor elolvassa a valaszokat es utana a kerdest☹️"

köszi ;) nehéz volt nem elolvasni az első választ, mivel pont ott volt a képernyő alján. és ha nem tűnt volna fel, azután "ítélekztem" miután elolvastam az egész kérdést.

2021. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, akkor azert is jofej vagy, mert itelkezel.

Kerdezo, hogy vagy? Tudsz beszelni valakivel a problemadril?

2021. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"akkor azert is jofej vagy, mert itelkezel"

egy lelkibeteg anyáról és egy drogfüggő apáról van szó. szerinted jó esélyei lennének annak a szerencsétlen gyereknek?


"ez az utolsó reményem, hogy megváltozik"

nem fog

2021. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincsennek jo eselyei, de az anyuka teljesen johiszemuen tanacsot kert itt. Azzal nem segitunk, ha hulyegeket irkalunk neki. Nem akarlak teged piszkalni, de amiket irtal neki az nem segitseg csak meg melyebb depresszioba tolja ot. Nem csodalkozom, hogy a kerdezo nem irt meg.

Kedves Kerdezo, nem remenytelen a helyzet, nagyon Jo, hogy nem.akarsz gyogyszert szedni, mert nem is Kell. Beszelj a teruletileg illetekes csaladsegito szolgalattal! Ok nem egy hatosag, Ali felugyeli, hogy Minden tokeletes legyen, ok segiteni fognak neked.

2021. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!