Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehat...tegnap este kesegeltem...

Tehat...tegnap este kesegeltem ittjon es talaltam egy tablettat amit meg regen kaptam egy haveromtol egy szulinapi buli, hogy vegyem be de nem tettem, inkabb elraktam. Nah es tegnap megtalaltam.... Mi lehetett az?

Figyelt kérdés

Nah es tegnap megtalaltam....kivancsi voltam ezert bevett....eloszor nem volt semmi aztan el kezdtem rosszuk erezni magam, szedultem. Utana fajt a hasam es ilyen fura, egeto/ bizsergő érzést éreztem a nyelőcsovemben...egesz ejjel ezek voltak, folyamatosan hanytam es hirtelen mozdulatoknal nagypn fajt a fejem...


A kerdesem az lenne hogy mi lehetett az a tabletta es (valszeg ezt nem fogja tudja megvalaszolni senki) megis MIERT adta nekem azt az az ember?!? De persze ez mar csak koltoi kerdes....


Elore is köszönöm a válaszokat



2021. ápr. 12. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A haverodtól nagyobb eséllyel kapsz választ mint tőlünk.
2021. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy nem egészséget szolgáló szer volt. De ne izgulj, mert az agyadnak már nem fog ártani.
2021. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsonek csak annyit mondanam hogy igazajol ez egy """"haverom"""" volt akivel mar nem tartom a kapcsolatot
2021. ápr. 12. 14:24
 4/4 A kérdező kommentje:
A masodiknak pedig nem tudom eldonteni hogy ez most jo, vagy rossz indulatu volt de ha jo akkor koszonom, mert ha nem karos ram az csak jo(ofc mi mas lene😅). Ha pedig ugy ertetted h a fogyatekos agyamnak nem fog artani...azzal csak magad minosited..
2021. ápr. 12. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!