Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek testvére van vágyott...

Akinek testvére van vágyott valaha arra,hogy egyke legyen.? Ha igen,miért?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 testvérem, néha jobb lenne ha egyedül lennék nem kéne osztozkodni, pl a gépen azt néznék amit akarok akkor amikor akarom. Kaján sem kéne osztozkodni, nem kéne azt hallgatni, hogy xy a testvéred sokkal jobb nàlad nem lenne az hogy a fiúmat elveszi tõlem a hugom,lehetne külön szobám sajàt tv-m és senki nem szólna bele semmibe a szüleimen kívül. Ti is gondolkoztok így?

2021. júl. 5. 07:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Mi nyolcan vagyunk testvérek, mégsem akartam soha egyke lenni. Talán mert normális nevelést kaptunk. Értem ezalatt, hogy a szüleink nem kivételeztek undorító módon, olyan értékrendet adtak át, amibe nem fér bele egymás átverése, meglopása, stb.
2021. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ha egyke lettem volna,más ember lennék.
2021. júl. 5. 07:35
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Két testvérem van, miután a hiteleik miatt a szüleink háza az eszözkezelőé lett, én soha, semmit nem fogok örökölni, én vagyok az egyetlen, aki foglalkozik velük. Ennél jobb, ha nincs testvéred, tudod, hogy csak mgadra számíthatsz.
2021. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Imadom a testvereimet! Negyen vagyunk. Soha eszembe sem jutott egy olyan elet, amelyben ok nem leteznek. Az egykeket mindig sajnaltam valamilyen szinten, mert hiaba mondogatja nemelyik, hogy marpedig egykenek lenni milyen faxa dolog...Fogalmuk nincs, hogy milyen csodalatos dolog a testveri szeretet.
2021. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Elég kicsinyes a gondolkodásod.
2021. júl. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nővérem, de kb.13 éves korom óta eszembe jutott mindig, milyen lenne egykének lenni. Borzasztóan tönkretette a gyerekkorom, pszichésen is megviselt, és csak úgy lett vége a rémálomnak, hogy 18 évesen elköltöztem otthonról.

Voltam miatta pszichológusnál, de még mindig nem tudok neki megbocsátani.

31 vagyok, és a mai napig nem tudok jót mondani róla, pedig próbálkozom. A szüleim is tehetnek erről, mindkettő elnézte és engedte, hogy olyan legyen amilyen. Mondjuk most már ők is látják, milyen valójában...

2021. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, nálad azért nem arról szólt a dolog hogy többet gépezhetnél, meg a csokikán se kéne osztozni...
2021. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi hogy nem ezt a választ keresed: nem akartam soha egyke lenni. A legjobb barátom egyke és látszik. Fél a kötődéstől és fiatalabb korában elég nárcisztikus volt.

Nekem van 2 nővérem. Szeretem őket viszont jó lett volna megtapasztalni még hogy milyen lehetett volna ha lett volna egy bátyám vagy öcsém

2021. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Bárcsak ne lenne nővérem..... Engem is pszichésen kicsinált, többek között miatta is lettem bipoláris, egy életre megnyomorított. Nem élünk együtt hál istennek, nagy is köztünk a korkülönbség, anyukám halálakor nem mellém állt, hanem "kínzott" lelkileg. Soha nem fogok megbocsátani neki. Egy szarkavaró, rosszindulatú némber.
2021. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Unalmasabb eltt volna ugy.
2021. júl. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!