Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehetséges, hogy a bátyám...

Lehetséges, hogy a bátyám valaha megváltozik?

Figyelt kérdés
Van egy bátyám (most 17 éves) és a helyzet az, hogy azt sem tudom már hány iskolában járt, annyiból kirúgták már (verbálisan és fizikálisan bántalmazott pár embert), illetve egyszer az egyik tanár rajtakapta, amikor cigizett stb. Szüleink nem tesznek túl sok mindent, nem is beszélnek vele ezekről a dolgokról, mindig úgy tesznek, mintha mi sem történt volna.
2020. ápr. 4. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Félnek, hogy őket is megveri, szerintem.
2020. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"Félnek, hogy őket is megveri, szerintem."

Vagy csak simán tesznek rá, sajnos egyre gyakoribb az olyan szülő, aki semmit nem foglalkozik a gyerekkel.

2020. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha valami nagy "sokkhatás" éri, akkor megváltozik. A lecsukástól a szerelemig akármi.
2020. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sajnos én is ismerek ilyen szülőket, többször is figyelmeztettem őket ,hogy a gyerekei kezdenek nagyon rossz társaságba keveredni és olyan dolgokat csinálni ami nagyon nem normális ilyen fiatal korban, de az anyjuk szarik rá, mindent félválról vesz. Nem értem miért kell az ilyen embereknek gyerek.
2020. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 17, még kinőheti.
2020. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Orvosi eset sajnos. Be kell csukatni kicsit a pszichiátriára, ott majd rázizzen a dolgokra!
2020. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvosi eset, genetika, de az egészségügyet elkerülném. Én is kerülöm, azóta sokkal kevesebb bajom van (pl. mellêkhatások).
2020. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Vagy csak simán tesznek rá, sajnos egyre gyakoribb az olyan szülő, aki semmit nem foglalkozik a gyerekkel." Egyre gyakoribb? 30 éve is rengeteg leszarom szülő volt...
2020. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!