Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek testvére van vágyott...

Akinek testvére van vágyott valaha arra,hogy egyke legyen.? Ha igen,miért?

Figyelt kérdés
Nekem van 2 testvérem, néha jobb lenne ha egyedül lennék nem kéne osztozkodni, pl a gépen azt néznék amit akarok akkor amikor akarom. Kaján sem kéne osztozkodni, nem kéne azt hallgatni, hogy xy a testvéred sokkal jobb nàlad nem lenne az hogy a fiúmat elveszi tõlem a hugom,lehetne külön szobám sajàt tv-m és senki nem szólna bele semmibe a szüleimen kívül. Ti is gondolkoztok így?

2021. júl. 5. 07:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 2 testvérem van és nagyon szeretem őket.

A szüleim ügyesen csinálták, nem kivételeztek. Plusz szerencsém is van, elég nagy a mostani házunk, mindenkinek van külön szobája.

A testvéri versengés nagyon nagy előnyhöz juttatott. Versenyeztünk sportban, tanulmányokban, mindenben. Emiatt rengeteget fejlődtünk minden területen. Rengeteget köszönhetek ennek.

Ezen kívül bármit meg tudunk beszélni egymással, nem nagy a korkülönbség. Van közös téma, közös érdeklődés, de nem minden.

A húgom nem lopja a pasimat csak a ruháimat. Vele még épp eléggé nagy a korkülönbség ahhoz, hogy ne tegye. A másik tesóm pedig fiú szóval ő sem fogja lopni a pasimat.


Más ember lennék egykeként, sokkal kevesebb tudással, hobbival rendelkező, fizikailag gyengébb és boldogtalanabb ember. Úgy érzem értékesebb vagyok így, mintha ők nem lennének. Ez persze nem jelenti azt, hogy értéktelennek tartom azokat, akik egykék, ez nem ezen múlik. Szimplán az én életem több az én testvéreimmel, mint nélkülük.

2021. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!