Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Küldjek szülinapi sms-t a...

Küldjek szülinapi sms-t a testvéremnek, akivel rossz a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Alapból nem bírjuk egymást, több "kibékülés" volt, de mindig uaz lett a vége. Megmondta, azért nem vittem semmire, mert állandóan myavajgok.Tény elvesztettem az otthonom, de vannak gyerekeim munkahelyem. Pénzem csak létfenntartásra futja,letiltásom van, de! sose kérnék pénzt, eltartom magam nincs párom. Szerinte örökké nyavajgok, szerintem fordítva van, de neki van társ, van otthon, van pénz. Nem akar velem kapcsolatot, mondván, lehúzom. Én forditva érzem.

Szóval semmire nem vittem, ez vagyok én.

Küldjem a megszokott, udvarias szülinapi smst?



2021. júl. 31. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
28%
Küldjél neki, legalább ennek örüljön.
2021. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
24%
Igen küldjél! Így felvíditod.
2021. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Ne kuldjel.


Ha annyira nem volt ideje, hogy megkerdezze toled hogy miert vagy olyan amilyen, vagy segitene akar lelkileg, akkor minek nyalni neki? Oszinten szerintem te sem akarsz kuldeni neki, o meg kb. leszarna, ahogy eddig. Persze majd ezt is az orrod ala lehet nyomni, hogy ezt sem csinaltad, de nem osztana szorozna a kapcsolatotokon.


Egyebkent o szokott kuldeni?

2021. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem tart semeddig boldog születésnapot kívánni mert csak a testvéred.

Más ha egy barátság megy tönkre és úgy nem ír sms-t az ember a volt legjobb barátjának hogy köszöntse mivel nincsenek már olyan nexusban de a testvér azért csak testvér.Lehet egyszer megbékültök egymással,nem tudhatod

2021. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Ne küldj
2021. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%

Miért akarsz neki küldeni? Tényleg örülsz, hogy szülinapja van?

Vagy ez inkább udvariasság/diplomácia?

2021. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Minek? Sosem érettem ezt a képmutatósdit...
2021. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

"Nem akar velem kapcsolatot, mondván, lehúzom. Én forditva érzem."


Tehát kölcsönösen nem akartok egymással kapcsolatot, akkor miért is kérdés a kérdés?

2021. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
En nem kuldenek a helyedben.
2021. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hú! Minden választ köszönök. Miért igen? Mégis a testvérem, megis igy illik, talán a remény?!, hogy jobb lesz, holott tudom, hogy nem.

Miért nem? mert nem tart engem semmire, mert önző, mert irányomba, nincs benne szeretet. Ezert nem.

Azért mégis kuldók.2 db.szó, ha fölöslegesen is.

2021. júl. 31. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!