Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Küldjek szülinapi sms-t a...

Küldjek szülinapi sms-t a testvéremnek, akivel rossz a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Alapból nem bírjuk egymást, több "kibékülés" volt, de mindig uaz lett a vége. Megmondta, azért nem vittem semmire, mert állandóan myavajgok.Tény elvesztettem az otthonom, de vannak gyerekeim munkahelyem. Pénzem csak létfenntartásra futja,letiltásom van, de! sose kérnék pénzt, eltartom magam nincs párom. Szerinte örökké nyavajgok, szerintem fordítva van, de neki van társ, van otthon, van pénz. Nem akar velem kapcsolatot, mondván, lehúzom. Én forditva érzem.

Szóval semmire nem vittem, ez vagyok én.

Küldjem a megszokott, udvarias szülinapi smst?



2021. júl. 31. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem fog ra valaszolni, ne sertodj meg. Gondolom o sem koszontott fel teged a szulinapodon.
2021. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
62%
Ő fel köszöntött?
2021. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Talán fel. Januarban volt. Nem is emlékszem.

Mindegy hogy megköszöni,vagy nem. Igazaból önmagamnak fontos a felköszöntés.

2021. júl. 31. 21:38
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne azon a 20 forinton vagy mennyin muljon a dolog és a 2 percen míg megírod.
2021. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha önmagadnak fontos, akkor tedd meg.

Ha mégis tévednél, ilyen eseteben utólag kevésbé esik rosszul az a belső kérdés, hogy miért tetted meg, mint az, hogy miért nem tetted meg.

2021. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! Mindenkinek!
2021. aug. 5. 18:02
 17/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért ha ilyeneket mond egy testvér, akkor valószínűleg ott megvannak a problémák a háttérben. Feltételezem OP szerencsejáték függő lehet, vagy alkoholista, vagy hasonló, ha a házát elvesztette. Gondolom már milliószor kellett a testvérnek kisegíteni OPt, de változás nincs. Nem csoda, hogy megszakadt a kapcsolat.
2021. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Most olvasom az utolsó trágár választ. A te szerencsétlen fejeddel van baj, de nagy. Mi a fenét irkálsz itt nekem OP-ról és sok ökörséget. szégyelld magad, jó nagy bunkó vagy, egyértelmű, hogy csak olyan ember feltételezhet ilyet bárkiről, aki saját maga olyan. Rosszindulatú és buta ember vagy!
2021. aug. 26. 01:17
 19/23 anonim ***** válasza:
Küldtél végül sms-t?
2021. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Igen, kepeslapot kuldtem. Itt a messengeren.

Nem reagalt semmit

2021. aug. 26. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!