Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvérem és a nagyanyám is...

A testvérem és a nagyanyám is mindig csak a negatív, rossz dolgokra figyel velem kapcsolatban, csinálhatok bármit. Hogyan változtathatok ezen?

Figyelt kérdés
Esetleg én nem tehetek semmit? Mindig segítek nekik, ők cserébe mindig az évekkel ezelőtti rosszra, esetleg a mostanában bekövetkezett rossz dologra emlékeznek és úgy is viselkednek velem kapcsolatban. Ez gyűlöletet jelent a részükről, azért nem képesek látni, ha kedves vagyok és számos dolgot csak értük teszek?
2018. ápr. 17. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan tudnál példát írni hogy mit csinálnak? Ebből kb. Semmi nem derül ki.
2018. ápr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ismerősöm, aki folyamatosan a rosszat látta bennem és szidalmazott, aztán felsoroltam neki tételesen, hogy mennyi jót tettem vele, ekkor mondta, hogy ő ezt nem látta és kicsit magábaszállt.

Ezt kellene tenned, amikor szidnak, sorold fel, hogy miket teszel, tettél értük.

2018. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg kell velük számítani a kapcsolatot, nem fognak változni. Nekem a mamám és anyám volt ilyen, mióta az eszemet tudom. A testvérem, aki fiú, ő istencsászár volt mindig, pedig voltak nagyon durva dolgai, engem aki lány vagyok, soha nem ismertek el semmiben, mindenért piszkálva voltam, lenéztek, gúnyolódtak rajtam, csak a rosszra emlékeztek. Most, hogy nem beszélek velük persze jó lennék, de most se ismerik el, hogy ők a hibásak, nem, miattam van minden, ők soha semmi rosszat nem mondtak nekem.
2018. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan mik azok a rossz dolgok? Mert marhára nem mindegy milyen súlyúak...
2018. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért az nem mindegy, hogy milyen "dolgaid" voltak régebben. Az eljátszott bizalmat, nem könnyű visszaszerezni, ha egyáltalán lehetséges.
2018. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!