Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor mondom a húgomnak, hogy...

Mikor mondom a húgomnak, hogy fogyhatna kicsit, mert ha így folytatja gurulni fog, akkor erre olyanokat mondd nekem, hogy olyan igénytelen vagyok, mint egy nigériai menekült. Miért kell ilyen alpári stílusban kritizálnia? Én az igazságot mondtam el.

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 00:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ja, mert te szépirodalmi nyelven kötöttél bele...
2021. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
A te megjegyzésed sem volt finoman szólva kedves, nincs miért csodálkoznod.
2021. aug. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Hasonló színvonalon vagytok
2021. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
78%
Igazán kedves gyerek lehetsz... Pláne idősebb létedre elég sok eszed van... Miért kritizálod a saját testvéredet amiatt amiről nem tehet? Olyat b..sznék a pofádra ha az én testvérem lennél és a húgunkkal köcsögöznél, hogy legközelebb 10x át gondolnád mit és hogyan szólj a kisebbekhez.
2021. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Mint az éhes hiénák!
2021. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
És ez pont éjjel jutott eszedbe igaz?:D
2021. aug. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Igaza van,miért kell őt alpári stílusban bántani,nem az a baj,hogy szólsz,hanem a stílus ahogy a másikkal beszélsz.

Nőknél a súly érzékeny téma volt van és lesz is ..


Lehet így is mondani, kulturált hangnemben és stílusban


szia tesó tudom én se vagyok tökéletes,és én ezt nem bántásból mondom neked,csak azért mert aggódok miattad.


Én úgy látom,hogy picit kezdesz duci lenni,és ez hosszú távon csak rosszabb lesz és rá fog menni az egészségedre.


Ha gondolod akkor segítek,kezdetnek az is elég, ha ugyan ezeket eszed,de pár kanállal,falattal kevesebbet mert a hirtelen változás sem a legjobb megoldás,picit vissza fogni a kaját


Ha leülsz enni picit jobban rágd meg,az is segít a fogyásban ha időt szánsz az evésre és nyugodt tempóban eszel,nem eszi meg senki


Szeirntem a napi 3 étkezés bőven elég.

Egyél nyugodtan reggelit

Ebédet meleg ételt mert fontos

Vacsorát


Ha napközben éhes vagy rágcsálj el egy két répát, csinálj egy kis tál salátát

2021. aug. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

#7 vagyok

Az kimaradt,hogy figyelj én magadra hagylak kicsit gondold át.

Ha úgy van és szeretnél,akkor szólj és beszélünk róla és segítek

Rám is rám fér picit az,hogy jobban odafigyeljek magamra

Szóval örülnék ha egymást motiválnánk

2021. aug. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Ő is azt mondta el
2021. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenkinek van szeme és tükre, teljesen felesleges kritizálni a külsejét.

Én tuti, hogy nem cifráztam volna a húgod helyében, hanem simán elküldtelek volna a p.csába.

2021. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!