Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak nem volt jó a...

A páromnak nem volt jó a házassága, menekült. Másfél év után most úgy döntött helyre akarja hozni a házasságát. Egyik napról a másikra lelépett. A feleség is szakított a jelenlegi párjával, a gyerekek miatt helyre akarják hozni.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 05:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
99%
Enged el szépen ,mert elmegy csúnyán .
2020. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
99%
Mármint van-e jövője veled? Nincs.
2020. okt. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs. De ők tudják.
2020. okt. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
68%

Egy kalap fos lesz a kapcsolatuk, pár hónap és mindkettő félre fog kúrogatni, de egy házban lesznek, mert a gyerekek...

Ezúttal keress értelmes partnert.

2020. okt. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
2.válaszolonak. nem velem hanem nekik ennyi idő után.
2020. okt. 7. 06:33
 6/38 A kérdező kommentje:

Ami amúgyis csak megszokás volt köztük meg tönkre ment. Most ennyi idő után mindent jóvá lehet tenni és boldogan élni?

Tönkre tett , minden hazugság volt. És a mi jövőnket tervezte még 3napja.

2020. okt. 7. 06:36
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
Hamarosan újra nálad fog kopogtatni szerintem, csak ne engedd be.
2020. okt. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg veled jött rá arra, hogy még mindig a feleségét szereti, ez van. Próbálj meg túllépni rajta.
2020. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Miért álltatod magad ezzel a szöveggel? Megszokás meg tönkrement... Kibékülnek, ez van. És ezután óvatosabb lesz, amikor kopog nálad. Mert fog. Te meg amilyen naiv vagy, beengeded, azzal a hiú ábránddal ringatva magad, hogy te jobb vagy és meggondolja magát.
2020. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez a szituáció gyönyörűrn megmutatja, hogy egy apának mindig a gyerekei lesznek az elsők (normális esetben persze, mert itt is van kivétel sajnos). Azt nem tudom megjósolni, mennyire lesz sikeres az újrakezdés, az azonban, hogy a gyerekei kedvéért egyáltalán megpróbálja, azt mutatja, hogy mindig előrébb fogja őket helyezni az aktuális nőjénél.

Legközelebb kezdj gyerektelennel, mást nem tudok javasolni.

2020. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!