Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ember az, aki nem...

Milyen ember az, aki nem hajlandó a saját menyasszonyát elengedni a saját bátyjával kettesben közös programra?

Figyelt kérdés

Teljesen kisajátítja magának a lányt, a családjával gyakorlatilag semmit nem tud lenni. Ha otthonról késni mer, elkezd veszekedni a lánnyal. Ahelyett, hogy kompromisszumra bocsátkozna, és évi 3-4 alkalommal (!!!) elengedné a lányt a bátyjával koncertre, legszívesebben kalitkába zárná inkább. Legutóbb elengedte, abból is csak a balhé volt. Most is csak a balhé van az egészből. Mert hogy ő egyedül "nem tud mit csinálni".

Külön érdekesség, hogy azóta lett ilyen, amióta le van foglalva az esküvői időpont is.

Most, hogy ki lett neki fejtve ez az egész, hogy mégis hogy gondolja ő ezt, érdemben az égvilágon semmit nem tudott rá reagálni, ellenben remekül támad teljesen más dolgokkal, amiknek ehhez a történethez az égvilágon semmi köze sincs.


Ja, bezzeg olyan is volt, amikor hagyta egyedül járkálni a pesti éjszakában a lányt (23 éves), mert elment egy koncertre, a kedves párja (30) meg aludt otthon egyedül, nyugodtan.


Ahelyett, hogy engedne, inkább szenved mindenki. A lány persze nagyon szívesen lenne a bátyjával.


Hozzáteszem, a sráccal semmilyen kapcsolatom nem volt idáig, tehát nem mondható, hogy rosszban voltunk.


A báty


2021. aug. 15. 21:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudsz mit csinálni, ha a húgod nem lép. Távolodj kicsit el, ne hívd programokra, várd meg, hogy ő keressen. Azért ne hagyd teljesen magára, mert lehet rosszabodni fog ez a kontroll a kapcsolatában, és a kiszálláshoz segítségre lesz szüksége.
2021. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
86%

15. és 16. válaszok nagyon fontos dolgokat feszegetnek.


Kérdező!

A húgodat ki kényszeríti, hogy ezzel a férfival járjon?

Ha látja, hogy ilyen, ha zavarja, hogy ilyen, miért akar hozzámenni?

Én a helyedben mindenképpen föltenném neki ezeket a kérdéseket.

2021. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
1%

22


Talán mert szerelmes a férfiba??? Nem lehet csak úgy ott hagyni, egyébként is ők már nem "járnak". Házastársak.

2021. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Én ezekkel tisztában vagyok. De tudjátok hogy van ez, a "szerelem elvakít", az első időszak minden kapcsolatban a rózsaszín köd, amikor se lát, se hall az ember, a rossz tulajdonságok ki sem rajzolódnak, mindenki a jó oldalát mutatja. Nyugodtan mondhatjuk így közel 2 év után is, hogy az elején van a kapcsolat.
2021. aug. 15. 22:45
 25/52 A kérdező kommentje:
Nem házastársak. El lett jegyezve 2 hónap járás után, ennyi az egész. Közel 2 éve vannak együtt.
2021. aug. 15. 22:46
 26/52 anonim ***** válasza:
97%
Ez hol fél bele a jó oldal mutatásába? Ez párkapcsolaton belüli, pszichológiai bántalmazás. Csak pár hét vagy pár hónap választja el tőle, hogy a kedves vőlegény veréssel reagáljon arra, ha olyat tesz, ami az uraságnak nem tetszik.
2021. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
62%
Oh, akkor én kérek elnézést:/
2021. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:

25: "Nem lehet csak úgy otthagyni", tehát akkor élete végéig tűrnie kell.


26: Nyilván ez már nem fér bele, én sem úgy értettem. Ezért született meg ez a kérdés is.

2021. aug. 15. 22:52
 29/52 anonim ***** válasza:
0%

28


"Nem lehet csak úgy otthagyni", tehát akkor élete végéig tűrnie kell



Ne haragudj, de egyáltalán nem ezt mondtam :)

2021. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Ha a húgomat ennyire elvakítaná a szerelem, akkor egyszer, elég nyers modorban tudomására hoznám, hogy "ki milyen rózsát szakít, olyat szagol". Megmondanám neki, hogy ezután hallani sem akarok panaszkodást tőle arról, hogy velem (a bátyjával) többet szeretne lenni, de sajnos nem lehet. Az ő döntése, hogy így akar élni, viselje azt, ami ezzel jár. És ha házasságra lép, majd gyereket is szül ennek a mini-diktátornak, még sokkal nehezebb lesz kilépnie ebből, mint most. Beszélnék neki arról is, hogy nagy eséllyel fokozódni fog a helyzet: egyre kevésbé járhat el otthonról, akár csak dolgozni vagy bevásárolni is, és egyre keményebben fogja a férje megtorolni az engedetlenségét. Készüljön arra, hogy szüksége lesz egy nagy napszemüvegre, hogy a kék-zöld foltokat ne lássák majd a szemén...


Szóval egy kemény figyelmeztetést adnék neki, és utána hozzátenném, hogy ezután én nem kínlódok, hogy kettesben együtt lehessünk. Ha viszont, akárhány év múlva szabadulni akar ettől a férfitól, akkor hívjon bátran, és akárhogy viselkedett velem addig, segíteni fogok neki.

2021. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!