Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen ember az, aki nem...

Milyen ember az, aki nem hajlandó a saját menyasszonyát elengedni a saját bátyjával kettesben közös programra?

Figyelt kérdés

Teljesen kisajátítja magának a lányt, a családjával gyakorlatilag semmit nem tud lenni. Ha otthonról késni mer, elkezd veszekedni a lánnyal. Ahelyett, hogy kompromisszumra bocsátkozna, és évi 3-4 alkalommal (!!!) elengedné a lányt a bátyjával koncertre, legszívesebben kalitkába zárná inkább. Legutóbb elengedte, abból is csak a balhé volt. Most is csak a balhé van az egészből. Mert hogy ő egyedül "nem tud mit csinálni".

Külön érdekesség, hogy azóta lett ilyen, amióta le van foglalva az esküvői időpont is.

Most, hogy ki lett neki fejtve ez az egész, hogy mégis hogy gondolja ő ezt, érdemben az égvilágon semmit nem tudott rá reagálni, ellenben remekül támad teljesen más dolgokkal, amiknek ehhez a történethez az égvilágon semmi köze sincs.


Ja, bezzeg olyan is volt, amikor hagyta egyedül járkálni a pesti éjszakában a lányt (23 éves), mert elment egy koncertre, a kedves párja (30) meg aludt otthon egyedül, nyugodtan.


Ahelyett, hogy engedne, inkább szenved mindenki. A lány persze nagyon szívesen lenne a bátyjával.


Hozzáteszem, a sráccal semmilyen kapcsolatom nem volt idáig, tehát nem mondható, hogy rosszban voltunk.


A báty


2021. aug. 15. 21:00
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy csapdahelyzet, ugyanabban a szituban vagyok, mint te, csak az enyém még egy fokkal rosszabb,, mert házasok. Nekem a fiútestvérem fogott ki egyolyan nőt, aki módszeresen elmarta őt először a barátaitól, aztán a családjától. Rafkósabb volt, a házasság után kezdte, addig két évig bűbáj volt. Most a tesóm hetente egyszer hívhatja fel a szüleinket, amikor ő is ott van, ilyen szinten kontrollálja! Velem meg kellett szakítania a kapcsolatot, amire egy nevetséges, abszurd ürügyet talált. Ha érdekel, megírom privátban, mert túl felismerhető. Amíg a tesóm nem lép, nem tehetünk semmit. :( Mutasd meg ezt a kérdést a húgodnak, hátha észbe kap a külső szemlélők véleményétől!
2021. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
75%

Egy átlag tini nem kér engedélyt a szüleitől, ha elmegy otthonról.


A húgodnak valami fogyatékossága van, hogy úgy viselkedik mint egy kisgyerek, vagy mi van?

2021. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Nem fogyatékos! Nem is engedélykérésről van szó. Csak nehezebben tud nemet mondani neki legfeljebb.
2021. aug. 16. 00:23
 34/52 anonim ***** válasza:
22%
Ez egyre jobban inkább összekeveredik, mármitn az egész szitu.
2021. aug. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
94%

Én hiszek neked, sajnos a környezetemben is láttam már ilyen kapcsolatot. Teljesen tipikus a nárcisztikus férfiaknál, hogy hamar eljegyzik a párjukat és szépen lassan elmarják mindenkitől. Előbb a barátaival nem találkozhat, utána a családjával. Pont ez a cél, hogy magára maradjon és ne tudjon segítséget kérni, ha lelépne a kapcsolatból. Sok esetben dolgozni sem engedi idő után a pasi a párját. Nem lehet saját pénze, megtakaritasa sem a másiknak.

Én a helyedben mindenképp beszélnék a testvereddel, hogy ott vagy mellette és bármikor szóljon, ha segítség kell. Támogasd mindenben. Idővel rá fog jönni, hogy lépni kell a kapcsolatból. Legyél ott mellette, ha szüksége lesz rá.

Nyilván őrültség így összeházasodni, de nem tudom mennyire tudnál beszélni vele erről.

2021. aug. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
17%
Így járt... a húgod választotta. Majd amikor a második monoklit kapja, akkor kezdjetek aggódni, bár amilyen ostoba, vele fog maradni úgyis.
2021. aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos én pont az ellenkezőjét látok!

Pont te vagy az, aki nem tudja elengedni a húgát és betegesen féltékeny vagy arra, hogy ha a vőlegényével tölti az idejét.

Amúgy ez lenne a normális egy fiatal szerelmespárnál.


Te meg találjál végre egy nőt magadnak és ne a húgodat próbáld meg elszipkázni a pasija mellől.

Ha lesz vére egy nőd, az majd leköti a felesleges energiáidat a jobb kezed helyett.

2021. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

28, te beteg fsz! :))

Szóval mindez szerinted normális, amit leírtam. Akkor te tényleg beteg vagy, vagy épp te vagy az a személy, akiről beszélek, azért nem tetszik, amit írtam. :)) Te ostoba fajankó! :)


Hát igen, kibszott féltékeny vagyok valóban, azért mert szeretnék néha, nagy ritkán a testvéremmel lenni és programot csinálni. Istenem, hogy születhetnek ekkora barmok a világra?!

2021. aug. 16. 20:07
 39/52 A kérdező kommentje:
Nem a 28-nak, a 37-nek szól, amit írtam! :)
2021. aug. 16. 20:07
 40/52 anonim ***** válasza:
36%

Úgy tűnik, hogy: talált - süllyed!

Előjött a valódi éned.

Ténylegesen egy beteges lúzer vagy, akinek még sohasem volt nője ennyi idősen sem, és a hugával akarja ezt pótolni.

2021. aug. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!