Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen az ikertesóm?

Miért ilyen az ikertesóm?

Figyelt kérdés
Olyan igénytelen mostanában. Büdös, sárgák a fogai, zsíros a haja. Mióta nem egy suliba járunk azóta lett szépen lassan ilyen. Mindketten 16 évesek vagyunk. Ha szólok neki hogy borotválkozon, mission hajat vagy bármi akkor mindig ezt mondja: legalább én nem töltök minden este 1 órát a fürdőben, nem megyek havonta kozmetikushoz, körmöshöz és fodrászhoz. Nem húzok magam után parfüm csíkot nem megyek naponta futni vagy edzeni. Nem csináltatok fogszabályzót. Nem költök a kutyámat, lovamra százezreket. Nem csak a patyolat tiszta vasalt ruhát veszem. Anya szól neki nem csinál semmit. Én elmentem diák munkára és abból költök. Meg anyáéktól minden hónapban kapunk pénzt amit arra költünk amire szeretnénk. Ösztöndíjat is kapunk. Én minden forintot beosztok hogy mire költök. Már tényleg nagyon igénytelen.Ti mit tennétek?

2021. aug. 22. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Egyik barátnődet hívd át, kezdjen el flörtölni a tesóddal, aztán majd a kedvéért csak megfürdik. Szépen közölje veled a barátnőd, hogy jön x nap múlva is, legalább egy ideig tiszta lesz, mert szégyellni fogja magát a lány előtt.
2021. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És úgy egyébként hogy viselkedik? Nem történt valami a suliban amióta nem egy helyre jártok?

Egyébként bármennyire is furán hangzik, de a depresszió egyik jele is lehet ha valaki tojik a tisztálkodásra.

2021. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid tudnának tenni ez ellen, beszélj velük erről. Az ő nyomásukra lefürödne pl ha azt mondanak neki higy csak akkor kaozseppenzt ha heti kétszer hajat mos stb. Nevetségesen hangzik, de ebben az esetben nem az. A büdös embert mindig megkülönbözteti hátrányosan, gondolom ők sem akarják hogy a lányukat büdöskének hívják a hátuk mögött.
2021. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
*gyereküket.
2021. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kell megnevelni.
2021. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiú az ikertesóm
2021. aug. 22. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért javítottam magam.
2021. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz semmit csinálni vele! Majd az idő meghozza a változást. A fiú testvérem állandóan csúfolta a lány tesómat, mert kapafogú volt és már felnőtt nő korában fogszabályzót hordott. (Szüleim ilyen "apróságokkal" nem foglalkoztak). Kinevette, kicikizte...most neki is van, mert rájött, hogy ocsmány fogakkal igencsak hátránnyal indul a nőknél és máshol is. Azóta volt egy fül korrekciós beavatkozása is, mert nagy lapát fülei voltak. Cikizett minket azért, mert mi "értelmiségiek" vagyunk csak, mert leérettségiztünk, neki meg szakmája volt csak és nem érdekelte a suli. Felnőtt fejjel esti suliban tette le az érettségit. Kinevetett minket, hogy minek nekünk jogosítvány, most már az is van neki. Hagyd békén...majd a saját hibáiból tanulni fog.
2021. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!