Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van egy ikertesom igaza volt?

Van egy ikertesom igaza volt?

Figyelt kérdés
Egyetemre járunk koliban lakunk, neki otthon van a barátja nekem senkim. Ezért én nem is szeretnek haza járni annyit, ma kirakta hogy menjek vele haza. De én elvagyok a koliba tudok tanulni is. Szerinte nekem minden fontosabb mint ő. Elegem van hogy mindent úgy kell csinálnom ahogy neki jó.
2019. okt. 18. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Menjen haza egyedül, ennyi
2019. okt. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Még a sziámi ikreknek is egyes tetteikben megvan a maguk önálló cselekedete. Akkor menj és azzal, amikor és akivel kedved tartja. Persze - néha alkalmazkodni illik, de a vázolt eset cseppet sem olyan.
2019. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kitalálta bocsi
2019. okt. 18. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagytok összekötve.


Amúgy meg beszélgetni nem szoktatok? Talán elmondhatnád neki, miért nem akarsz most hazamenni. Még az is lehet, hogy megértené.

2019. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ennyit hisztizni a semmin.
2019. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%

Mondd meg neki, hogy eléggé nagylány már ahhoz, hogy egyedül utazzon.

Továbbá, hogy ne akarja beosztani ő a te hétvégédet.

2019. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!