Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok ikertesómra....

Féltékeny vagyok ikertesómra. Most beszéljek vele vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ikertesóm bármikor, bárhol megkaphat egy fiút én meg... valamiért én akármennyire próbálkozok, nem megy.

Akárhova elmegyünk együtt a fiúk csak őt szólítják le, én meg csak ülök utána mint a kuka. Ugyanúgy nézünk ki és szerintem elég hasonló a viselkedésünk is.

Tegnap eszólított engem egy fiú az utcán, ő is a párnacsata napra ment szóval mentünk együtt. Tetszettem a srácnak, addig mív tesóm meg nem érkezett, utána neki flörtölt és ez annyira rosszul esik. Mindig, de tényleg mindig ez történik és tudom, hogy a tesóm nem tehet róla, mert nem viselkedik kihívóan meg semmi ilyen figyelemfelkeltő dolgot nem csinál.

Szerintetek emondjam neki, hogy mi bánt engem vagy nem érné meg (mert tényleg nem direkt csinálja)



2017. ápr. 2. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy képet rólatok? :)))
2017. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni, pláne úgy, hogy ezzel nem segítenél
2017. ápr. 2. 08:22
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Kisugárzás... vagy csak egyszerűen a testtartása más képet mutat
2017. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért bírják jobban mert érzik az önbizalomhiányodat. Látod amég nem jött oda jobban bírt a csávó de amint odajött te bebúrkóztál amit megérzett a kisugárzásodon. Próbálj nyitottabb lenni és ne hasonlítgasd magad a tesóddal. Ha nehezedre esik akkor ismerkedni amikor ott van akkor próbálj meg nélküle is eljárogatni.
2017. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet hogy azt hitte rá, hogy te vagy??😅
2017. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogy!!!
2017. ápr. 2. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!