Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám barátnője zsigerből...

Bátyám barátnője zsigerből utál engem, és bátyám semmit nem szól érte.. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam vele először, rögtön lejött, hogy nagyon felszínes, mereszgette rám a szemét, akárhányszor én beszéltem mindig undokan méregetett. Aztán másnap kérdeztem bátyámat, hogy mégis mi baja volt velem?! Erre azt válaszolta, hogy: Mindenki olyan jól néz ki a családból, a húgod meg egyáltalán nem, nem is illik ide, plusz semmi alakja nincs. Szép arca van, de na, nem illik ide. Szó szerint ezt mondta bátyámnak...Az elejétől fogva tudtam, hogy utál, a tekintete mindent elmondott. Mindenkinek nyalizik/jópofizik a családból, hozzám meg egy szót sem szólt, pedig azt hittem jóban leszünk majd, mivel csak 1,5 év a korkülönbség köztünk. Mit gondoltok erről? Miért csinálta ezt?
2021. aug. 23. 21:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Lehet erős konkurencia vagy számára. Tudod mit szard le hidd el sérteni fogja az egóját
2021. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy felszínes liba. Valószínűleg max. 1-2 évig fog járni a bátyáddal, udvariasan beszélj vele, de minimalizáld a kommunikációt.
2021. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Franc tudja. Kisebbségi komplexus gyanús. A nők között (én férfi szemmel) úgy tudom hogy akkor lehet nagy utálat ha az utált fél szebb mint ő.

Az hogy miért pont téged? Mert te csak egy húg vagy, nem hiszem hogy pont tőled kéne féltenie a bátyád.

Mindenesetre fura ez az egész. Remélem hogy nem sokáig marad a csaj.

Bátyádnak is jobb lenne ha helyette valamilyen rendesebbet találna.

2021. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Csak azt nem értem, hogy a bátyád hogy nem akadt ki ezen a mérhetetlenül tahó megnyilvánuláson.


Azért csinálta ezt, mert egy hülye p, akinek az a kényszere, hogy rangsorolja magát a többi lány között, és mindenkinek megmutassa "hol a helye" az ő kis képzeletbeli szamárlétráján. Az ilyeneknek állítólag valami önbecsülési problémájuk van, bár én nem tudom elképzelni, milyen bizonytalanság az, amit van pofád másokon leverni...

2021. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzátenném, hogy akárhányszor csak rámpillantott a bátyám, rögtön megöllek fejjel nézett rám...nem tudom, hogy miért pont rám lenne féltékeny, holott a húga vagyok...
2021. aug. 23. 21:59
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Én a bátyádat nem értem... több szempontból.
2021. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Én értem. Lehetséges hogy ez az első barátnője?

Az sokmindent megmagyarázna. Hogy miért néz el neki dolgokat.

Az elsőben még nem igazán van tapasztalatuk, elvárásaik a fiataloknak.

Ezért sokmindent eltűrnek a szerelem miatt. Meg hogy hátha a csaj megváltozik. Stb, stb.

2021. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

*meg persze a a szexuális dolgok

Ezt lefelejtettem.

Ki ne gondolkozna a péniszével?

Főleg ha az első barátnőjéről van szó

2021. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
Miért vannak még együtt joforman?
2021. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%

Ennek van egy pszichológiája. Pont mert a húga vagy, te vagy az, akit soha nem dughat meg (meg az anyja). Te vagy az egyetlen nő, akivel nem azért áll szóba, mert meg akarja dugni.


Ez szokott az anyós-meny konfliktus gyökere is lenni.


Velem fordítva volt, én voltam a barátnő, barátom nővére meg mindig a barátom ölébe ült, simogatták egymás combját (!), és lőtte felém a sötét pillantásokat. Nekem ez sok volt. Próbálok egyke, vagy fiútesós fiúkat keresni. 😅

2021. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!