Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám barátnője zsigerből...

Bátyám barátnője zsigerből utál engem, és bátyám semmit nem szól érte.. mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam vele először, rögtön lejött, hogy nagyon felszínes, mereszgette rám a szemét, akárhányszor én beszéltem mindig undokan méregetett. Aztán másnap kérdeztem bátyámat, hogy mégis mi baja volt velem?! Erre azt válaszolta, hogy: Mindenki olyan jól néz ki a családból, a húgod meg egyáltalán nem, nem is illik ide, plusz semmi alakja nincs. Szép arca van, de na, nem illik ide. Szó szerint ezt mondta bátyámnak...Az elejétől fogva tudtam, hogy utál, a tekintete mindent elmondott. Mindenkinek nyalizik/jópofizik a családból, hozzám meg egy szót sem szólt, pedig azt hittem jóban leszünk majd, mivel csak 1,5 év a korkülönbség köztünk. Mit gondoltok erről? Miért csinálta ezt?
2021. aug. 23. 21:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
39%

„rögtön lejött, hogy nagyon felszínes”

És neki lejött, hogy neked rögtön negatív képed alakult ki róla?

2021. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%

10-es: Az durva!

Nekem van 2 nővérem de sosem simogattak meg ilyenek, ez nekem is elég cringe.

Mi inkább 10 lépés távolságból szeretjük egymást.

2021. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Én kedves voltam vele, mosolyogtam rá, igyekeztem a közös hangot megtalálni vele, de lehetetlen volt. Mindent elintézett egy "ühüm"-mel és eljátszotta, hogy ő ott a királynő. Eleve 6 órát késett (nem túlzok) úgy volt, hogy ebédre jön át, aztán végül vacsora lett belőle, mert hogy őneki sürgős vásárolgatása volt, és miatta majd áttoljuk az egész programot..de mondom, az a nézés, ahogy nézett rám, meg ahogy a ruháimat méregette az épp elég volt, hogy lássam, hogy utál. Női megérzés
2021. aug. 23. 22:25
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Azért a bátyádtól nyilván hallott rólad, szóval jó eséllyel maga a tesód kavarta a szart azzal amit rólad mondott. Egy találkozás alapján megítélni valakit meg felszínes dolog, szóval te sem vagy sokkal jobb...
2021. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Bátyám semmit nem mesélt rólam, ami olyan gáz lenne. A csajszi mondta is, hogy nagyon kíváncsi már rám stb. Szüleim szerint is irtó gáz volt velem
2021. aug. 23. 22:40
 16/26 anonim ***** válasza:
22%
Mert majd pont a szemedbe mondja ha olyat mesélt rólad....
2021. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ismerem, és nem mondana rólam rosszat
2021. aug. 23. 22:52
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Oké, bár az hogy semmit sem szólt a csaj viselkedésére, nem azt mutatja hogy nem ő kavart. Akkor melléd állt volna.
2021. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
12%
Mert ha szól, és a csaj rácsodálkozik hogy "dehát te azt mondtad a tesódról" lebukik a család előtt.
2021. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nagyon szereti ezt a lányt, mindenben mellette van sajnos😕viszont tényleg nem értem, hogy miért pont engem utál...mindenki mást meg imádott, vagyis úgy tűnt nagyon.
2021. aug. 23. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!