Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám terrorizálja az unokate...

Bátyám terrorizálja az unokatesónkat! Mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés
A bátyám 22 éves. Ő alapból egy olyan ember hogy mindenkinek szeret keresztbe tenni, szereti ha másnak kárt okoz, és imádja az emberek vérét szívni. Hihetetlen önző, és szemét ember néha. Sajnálom, de ezt kell mondanom a saját bátyámról... Az unokatesónkat különösen szereti cseszegetni. 12 éves kisfiú, és az anyja sokat jön ide, emiatt a kisfiú is, és a bátyám állandóan piszkálja. Ha az anyja nincs itt, akkor ütögeti, kergeti, múltkor megkergette egy vízipisztollyal az egész udvaron keresztül. A gyereken látszik hogy nem élvezi, és persze ha látom hogy szemétkedik vele, akkor segítek, és leállítom a hülye bátyám, de nem vagyok mindig itt én sem. A játék autóját ledobja az emeletről, (társas házba lakunk, a 2. emeleten) Meghúzza a haját, elveszi tőle a telefonját, kikapcsolja a tv-t ha éppen nézi, meg hasonló finomságok... Hiába mondom neki hogy hagyja abba ne kötekedjen senkivel, csak nevet. Anyáéknak elmondtam, persze ők is leszidták, de semmit nem ér. Mikor kisebb voltam engem is betalált és folyton piszkált, épp ezért értem még teljesen az unokatesónkat. Főleg hogy még csak 12, a bátyám meg 22, könnyű egy kisebbet bántani...Mamánkat is volt hogy megütötte "viccből" nemtudok már vele mit kezdeni, tényleg. És még velünk lakik. Le is tagadhatnám hogy a testvérem, mert nagyon különbözünk.. 18F

2021. szept. 5. 14:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Nálad más a hiányos, tekintve, hogy egyrészt erőszakot javasolsz megoldásként másrészt személyeskedsz és trágár vagy.
2021. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

Te meg 0 háttérismerettel és szövegértési készség hiányával feltétezkedsz, az aztán sokkal jobb :)

"Akkor biztos a te orrod is sokszor betörték, ha ezt tanultad, hogy ez a megoldás."


És igen, ebben a helyzetben bizony erőszakot javaslok, mert itt ez az egyetlen megoldás. Mit akarsz, üljenek le beszélni az érzéseikről? Na az aztán biztos beválna egy ilyennél...

2021. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
*feltételezkedsz
2021. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
32%

Na lássuk csak ki is feltételez és mit? Nem én jelentettem ki, hogy az a megoldás hogy verje be az orrát, hát gondolom valahol akkor ezt tanultad, hogy ez a megoldás.


feltételezzük, hogy igaz a kérdés: 22 éves úgy viselkedik egy 12 évessel, mintha kb szintén 12 éves lenne. Ez inkább egy szakemberre tartozik, hogy egy papíron felnőtt ember miért van bizonyos tekintetben egy gyerek szintjén.

De az biztos, hogy a megoldás nem az, hogy hát akkor be kell verni az orrát, majd akkor megjavul.

2021. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%

Oké akkor most olvassuk újra a kérdést,

"szeret keresztbe tenni, szereti ha másnak kárt okoz, és imádja az emberek vérét szívni"

"Hihetetlen önző, és szemét ember"

"Hiába mondom neki hogy hagyja abba ne kötekedjen senkivel, csak nevet."

"Mamánkat is volt hogy megütötte "viccből" nemtudok már vele mit kezdeni, tényleg."


Hacsak a szakember alatt nem egy klub kidobóját érted, akkor egy pszichológus aztán k*rva sokat tudna vele kezdeni:D Látszik nem láttál még ilyen esetet :)


"De az biztos, hogy a megoldás nem az, hogy hát akkor be kell verni az orrát, majd akkor megjavul."

Dehogynem, az ilyen eseteket rendre kell tanítani, hogy üljenek meg a seggükön és ne játszák a kiskirályt aki mindenkit irányít és üt, ha nem úgy történik valami, ahogyan azt ő kigondolta. Csak a saját módszerével lehet észhez téríteni.


De oké, akkor menj vele teázgatni nyugodtan, biztos beválik :D

2021. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Most direkt csinálod, vagy tényleg komolyan is gondolod? Én sem vagyok pszichológus, de azért arról már csak hallottál, hogy nem egy hasonló eset van, szadista hajlamok, gyerekként állatokat meg bogarakat kínzott, vagy épp csak a gyengébben éli ki a " hatalmát ". Na ilyennél van az a szint mikor, lehet orrbavágod, aztán következő éjjel meg arra ébred a család, hogy egy késsel áll az ágyuk mellett... Erre való a szakember, hogy esetleg meg tudja mondani, mi várható, vagy miért ilyen, mivel lehet kezelni, de végül is, ja próba cseresznye, orrbavágás, minek használjunk szikét ha a láncfűrész is megteszi alapon.
2021. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
73%

Nincs a gyereknek apja? Hogy úgy heccből néha nyakonbaxa, hátbavágja, stb? Nem kell betörni az orrát, nem kell lezúzni a fejét, csak olyan becsicskítás képpen. Hagy érezze, hogy nem ő van a ranglétra csúcsán. Ha ebből se ért, akkor mikor kötekszik, végig kell vágni rajta. 22 éves, nem lesz tőle lelki beteg. Ne akáckaróval, de úgy, hogy érezze a törődést.


Volt egy ex sógorom, ugyan ilyen patkány. A keresztapja egy méteres deszkát kapott fel, mikor szinte kínozta a kis unokatestvérét, úgy végigvágott rajta, hogy egy lila folt lett a seggén. Bár nem sértődött meg, szinte poénra vette, aznap elment a kedve a kötekedéstől. Nem mondom, hogy ez a megoldás, de itt rövidtávon tuti hatásos volt. Ja, ez is 23-24 éves lehetett.

2021. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
Oké, akkor most hogy is van az a szövegértési rész? mert az látszik, hogy afölött jótékonyan elsiklottál, hogy ez nem úgy megy, hogy dirr-durr aztán megjavult...
2021. szept. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Én magam nem vagyok az erőszak híve de a sorokat olvasva még nálam is elszakadt a cérna. Mamát ütögeti meg a játékot kivágja az ablakon??

Szedj össze pár havert aztán tényleg mutassátok már meg neki hogy merre az arra.

2021. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

#18 Nos, az bizony úgy megy, hogy a 17es nem én vagyok, szóval le lehet szállni a magas lóról :D


Ha van rá hajlama és elég bátorsága, hogy legyilkolja az egész családot, akkor az előbb utóbb orrbavágás nélkül is megteszi. Szóval tegyük fel neki pont van ilyen hajlama, akkor olyan mindegy, hogy mi a katalizátor, ha nem vágod orrba, fél év múlva megelégeli a kérdező, behúz neki egyet, másnap mindenki halott. Szóval azt hiszem ezt a szálat el is engedhetjük.


"Mamánkat is volt hogy megütötte "viccből" nemtudok már vele mit kezdeni, tényleg."


Ez már nem az a kategória, hogy majd a pszichológus megmondja mi a baja (Már ha normális pszichológust fognak ki). Egy ilyen embert szerinted el tudnának rángatni? Önként meg biztosan nem menne el, 22 éves és neki az a vicc, hogy másokat (Pontosítva egy idős embert) ütöget és basztatja őket. Nem 14 éves.

2021. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!