Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Más is érzett már így?

Más is érzett már így?

Figyelt kérdés
A tesóm nemrég kezdett el randizni. Nagyon közel állunk egymáshoz - legjobb barátok vagyunk. De most elhagyatva érzem magam. Örülök a boldogságának - de magányos vagyok, kevesebb figyelmet kapok.

2021. szept. 24. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Önző vagy.

Nem kéne ennyire ráakaszkodnod a testvéredre. Legyenek más barátaid is, és akkor nem lesz probléma, hogy ő másoknak is szentel időt és figyelmet.

2021. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
97%
Szia!Nekem is ilyen a kapcsolatom a bátyámmal.Mikor eloszor lett ilyen komolyabb baratnoje egy par hetig en is igy ereztem.Aztan egyszer beszelgettunk es felhoztam temaba.Nagyon aranyos volt es mondta hogy ez csak az elejen lesz igy mert nem akarta egybol a lanyt a "mélly vízbe dobni" azzal hogy én is megyek veluk valahova meg ilyesmik hisz nem is ismer még.Később egyepkent nagyon joba lettem a csajjal barátnők lettünk és rengeteget lógtunk együtt 3-an.Én vasaltam a haját,arcmaszkoztunk,együtt mentünk hb-ba stb.Sajna azóta vége lett,de életem egyik legjobb időszaka volt eddig.Bocs hogy így elhúztam.Kérdésre a válasz hogy szerintem te is hozdd fel témaként a tesódnál egy pár hét múlva,vagy ismerkedj kicsit össze az újonccal lehet ő is örülne neki ha nyitnál felé:D
2021. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
97%
ui: azért hagytam őket kettesbe is lenni sokat,és kérdeztem hogy nem zavarok e biztosan mikor hívtak:)
2021. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Katona Dius ***** válasza:
96%

Amikor anno az öcsém elkezdett barátnőzni, ugyanezt éreztem. Szerintem teljesen normális, hogy érzed a hiányát, de az is, hogy kölün életet kezd élni. Egy darabig még rossz lesz, de utána megszokod, hogy már nem csak ti vagytok :)

Ha esetleg jól kijössz tesót új párjával, mégjobb mert tudtok csinálni közös programokat. Én is a férjemmel, öcsémmel és annak barátnőjével sokat lógunk együtt, ha tehetjük.

2021. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán- bár nagyon jóban vagyok a tesómmal, de mindkettőnknek megvolt a maga baráti köre már akkor is, nem csak egymáson lógtunk. Mindig volt társaságom utána is, de a tesóm se volt a pasijával napi huszonnégy órában, szóval egymásra is jutott idő.
2021. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem fura ha valaki magányos lesz ilyenkor, csak van életed a tesódon kivül is.
2021. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Szia, ezt el kell fogadni, most ilyen az élet, normális.
2021. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Igy szokott ez lenni ha épp szerelmes.
2021. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!