Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, ha egy 14 éves...

Normális, ha egy 14 éves gyerek utánozza a bátyját?

Figyelt kérdés

17 vagyok, és néha ideges vagyok, rámjön az ötperc, pár hónapja dobáltam, üvöltöztem mindenkivel, de rájöttem, hogy hogyan kellene kordában tartani. Öcsike szintén nem egy nyugodt fajta, de amikor ez az időszakom volt, pontosan ugyan olyan kitörései voltak mint nekem.


Néha volt, hogy elkezdte rázni a lábát az asztalnál, mert én is ezt tettem, csak tudat alatt.

Mikor dohányozni kezdtem, ő is elkezdte, mikor letettem, ő is. Régebben volt, kisebb koromban, 11 évesen (xd) amikor csokit loptam a szüleimtől, és erről ő is tudott, mert egyébként szeretem, ha lazák a dolgok köztünk, de ő is elkezdett csokit lopkodni, csak sunyiban, úgy, hogy ne vegyem észre. Persze elég gyanúsan mindig rejtegetett valamit a háta mögött és sunyult a folyosókon.


De mostanában már nagyon felb*sz. Normális ez a viselkedés egy 8.-ostól!?



2020. máj. 12. 13:41
 1/9 anonim válasza:
93%
Szerintem normális, hogy próbálja utánozni a bátyót. Nálunk is ugyanez volt, valamilyen szinten mi mutatjuk nekik a "példát", próbálnak olyan "menőnek" tűnni, mint az idősebbek.
2020. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DadsDaughterNotSoLittleeeeeeee válasza:
83%
Biztos felnéz rád, azért utánoz.
2020. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
szerintem az. mint öccs, csak erősíteni tudom:D mondjuk én bátyámtól ízlést vettem át, nem szokásokat
2020. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Szerintem mutass neki jó példát, akkor azt fogja utánozni. És szerintem tök normális, próbál menőnek tűnni, olyannak mint Te.
2020. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen normális. Példaképként tekint rád, azért utánoz mindenben.
2020. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. máj. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Én ezt sosem fogom megérteni, hogy miért gondolja valaki, hogy ezzel bármit elér. Engem szörnyen idegesítene.
2020. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. mindig is utánozni fog

talán felnőttként amikor elköltözött, már nem

te vagy a nagy, a minta

2020. máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális.
2020. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!