Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek újra türelmes...

Hogyan legyek újra türelmes és hogyan szerezhetném vissza az önfegyelmemet?

Figyelt kérdés

Az évek alatt úgy érzem türelmetlen lettem, ilyen pl az orbitálisan nagy hülyeségek, vagy amikor valaki hülyeségeket beszél, a másik ilyen pedig a felesleges dolgok iránt, amikor valaki csak a semmiről beszél.

Igen ez olyan, hogy lehet hogy csak nekem semmi, neki az a napja.


Már nem tudom hogy mit csináljak, régen nem voltam ilyen, nagyon jó hallgatóság voltam és nem zavartak ennyire a dolgok, nem tudom mitől esett ekkorát az ingerküszöböm.


A számolós módszer nem igazán válik be, mert egyszerűen rám van írva a dolog, hogy mennyire unom/nem.bírom magamban tartani a negatív dolgokat.



2021. márc. 18. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Meditálj többet. Járj el pszichológushoz. Keresd meg magadban azt az érzést ami miatt ezek jönnek, és változtasd meg. Keresgéld a múltadban azt a pontot, amikor ez kezdődött. Mi volt veled akkoriban? Mi indította el ezt a negatív változást?
2021. márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!