Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy kezeljem a férjem tesóját...

Hogy kezeljem a férjem tesóját- sógornőmet? Amikor jön hozzánk és felmegy a régi szobájába mindig lenyúlja valaminket. A kistáskákról veszem észre , mert amikor kimegy az ajtón a cuccait az én taskaimba pakolja és úgy megy el tőlünk.

Figyelt kérdés

Más gond nincs vele hisz szereti a pici fiunkat is, csak az a baj hogy amikor viszi el a cuccait az én taskáimba pakolászik.

Bevásárló jó minőségű táskára gondolok.

Utólag a sporttáskámat nyúlta le ( rég nem használtam , lehet gondolta már nem kell)

De még kitudja miket visz el, amiket ugye nem látunk vagy nem veszünk észre.

A cuccait félig ott hagyta a szobába- mert a barátjához nem viheti el a könyveit és nem fér minden ruhája el a pasijánál.


Ti mit tennétek a helyembe?



2021. nov. 10. 07:04
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Nem fér el minden ruhája - így akartam
2021. nov. 10. 07:06
 2/41 anonim ***** válasza:
96%

De még kitudja miket visz el, amiket ugye nem látunk vagy nem veszünk észre.


Oké, tisztázzuk, eltűnt valami, vagy csak vádaskodsz?

2021. nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Igen a táskák tünnek el.
2021. nov. 10. 07:19
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Szülői házban laktok? Az nem az övé is? Hát szólj neki, de inkább a férjednek, hogy miket pakol el?!
2021. nov. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
99%
Oké, tehát látod, hogy a férjed tesója felmegy a régi szobájába, ahol most is vannak saját cuccai. És elpakol onnan dolgokat a te táskádba. Én max. a sporttáska láttán megjegyeutem volna, hogy azt visszakérem. De akár még most is rákérdeznek, hogy figyu, múltkor az én sporttáskámba pakoltál cuccokat, mikor szándékszod a táskát visszahozni? Amúgy mi tűnt el még?
2021. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem kérdezed meg tőle, hogy a táskákat mikor hozza vissza?
2021. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Nem szülői ház , csak a mi házunk.

Csak az zavar hogy amit gondol azt csak úgy elveszi.

Okés hogy nem nagy dolog 1-1 táska (! nem szatyor), csak az zavar hogy csak úgy elveszi szó nélkül.

2021. nov. 10. 07:50
 8/41 anonim ***** válasza:
95%
Azt írod, hogy a saját régi szobájába megy fel, most meg azt, hogy nem szülői ház, hanem a ti házatok. Akkor most hogy is van?
2021. nov. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
84%

Legkozelebb fog meg az o taskajat es pakkolj ki belole latvanyosan majd tedd el a szekrenybe. Majd fenhangon morgolodj h minek ennyi kacat bele...


Am meg ha latod kiveszed a kezebol. Nem engeded fel az emeltre sem a lakasba. Mielott elindul latvanyosan megnezed a taskajat h megint mit tettel be ami nem a tied? Vagy hivogasd folyamatosan h azt a cuccot mikor hozza mar vissza.


De amugy basszus hogy a viharba vagy ennyire nyamnyila???

2021. nov. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm többször elolvastam, de nem világos mi a gondod.

A sajat régi szobájába megy fel ahol a saját cuccai vannak és azokból visz magával a te bevásárló táskádban?

2021. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!