Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsajthato-e, egykét regi...

Megbocsajthato-e, egykét regi fenykep elszakitasa, ha alapbol rossz a testveri viszonyunk?

Figyelt kérdés
Bizonyitani nem tudom,hogy nem én voltam, vagy nem direkt csinaltam,nem is emlekszem az esetre,de artatlan fenykepnezegetes kozben talalt ra a testverem 3db kepre...a sok ezer kozott....ami be van szakitva, es o van rajta.Folyamatos idegbaj az eletem, szanaltam is anno fotokat magamrol, bánatomban. Lehet, sot biztos, h akkor veletlenul osszefogtam mas kepekkel es beszakadt.Tudom,h a kerdesem hulyen hangzik, de sokat bogtem rajta,.mert ugy jott le, hogy en gonoszsagbol, utalatbol akartam osszebarmolni a testverem fotojat.

2018. okt. 9. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"nem is emlekszem az esetre" - most nem mondasz igazat, ilyet se véletlenül nem csinál az ember, se el nem felejti... Kérj bocsánatot, haragudtál rá, féltékeny voltál, mérges voltál. 'Bocsánat!'

Szerintem megbocsájtható így.

2018. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Elsőnek igaza van . Kezd azzal hogy bocsánatot kérsz. Biztos h csak a féltékenység miatt romlott meg a kapcsolat?más nem volt ? Ennyi miatt nem tépjük szét a testvérünk fényképet.....
2018. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért ennek oka van,én a volt férjem fotoit megdaráltam,és turmixgépbe tettem,jo okkal,inkább a képeket mint őt,de kérj elnézést és tárjátok fel a kapcsolatotok megromlásának a valódi okát..
2018. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendbem. Már megtettem a bocsanatkérest.
2018. okt. 10. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha más képek nincsenek összetépve, csak azok, azt elég nehéz kimagyarázni.


Ha alapból rossz a viszony, akkor amúgy totál mindegy... Vagy akár ennek kapcsán elkezdhetitek a problémákat megbeszélni is, ha még nem próbáltátok. Ha csak parttalan viták alakulnak ki belőle, akkor hagyd...

2018. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi van kérdező, széttépted a pasid exének fotóit, és most kamu kérdéssel próbálod beszedni az ötleteket, hogy mit mondj neki?


Se baj, mond meg a fazonnak, hogy ne aggódjon. Nálam meg van minden fotó, és ha kell neki akkor odaadom, még negatív is:D

2018. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vicces vagy. Latod, ilyen csavarra nem is gondoltam.

Nincs ebben semmi ex

Szar tesrveri viszony az van es mardos a lelkiismeret.

Tudom, nehez elbinni de h fel eve boges kozben mit dobtam ki es mit szakitottam be, nem igazan tudom. Gáz az egesz ahogy van.

2018. okt. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!