Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit vegyek karácsonyra tesómék...

Mit vegyek karácsonyra tesómék 9 hónapos gyerekének? Az anyja ami nem márkás dolog nem adja rá a gyerekre ..

Figyelt kérdés
A lehető legfelszínesebb a sógornőm. Mióta szült gyűlölöm egyébként. A gyerek csak Tommy Hilfiger, Karl largerfeldes ruhákat hord. Tele van aggatva arannyal már Most a gyerek. ( Tesóm roma nőt vett el feleségül, az új gazdag típust) A nőnek egy forintja sincs életében nem dolgozott de az apja seftes milliomos ember. Mindenük megvan, és rá sem adják a kínaiból vagy turiból vett ruhát a gyerekre de még a H&M sem üti a szintjüket. Nem igazán járok hozzájuk de gondolom karácsonyra vennem kell valamit. Tudom a gyerek nem tehet semmiről de sajnos nem tudom megszeretni az anyját a viselkedése miatt. Ezt a nagyiját,mármint anyumat alig látja a gyerek, neki ugye nincs pénze drága ajándékokra. Nagyon egyszerű asszony, csak sütni tud nekik szeretetből nem tud neki semmit venni így nem is nagyon hordják hozzá csak ha mi elvisszük hozzájuk autóval. Szóval te mit vennél a helyemben?

2021. nov. 28. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
en ilyenek korulmenyek kozott nem ajandekoznek, a gyerek amugy kb 3 honap alatt kinovi ebben a korban a ruhajat, felesleges penzkidobas lenne, ha utana ra se adjak.
2021. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem vennék semmit.
2021. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
99%
Kérdezd meg tesódat, én azt tenném. Ő is a szülője a gyereknek, nem csak az asszony.
2021. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen esetben jobb megszakítani a kapcsolatot, többet nyersz mint vesztesz.
2021. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
8%
Hol a válaszom???
2021. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Én valami játékot, babakönyvet vennék neki.


Ha nagyon az a célod, hogy használják is, kérdezd a testvéredet, ahogy már írták.

2021. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Egy szolid nyaklánc jó lesz.

[link]

2021. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 harebell ***** válasza:
98%
Attól függetlenül, hogy ő mibe öltözteti, neked nem ruhát meg nem márkás vagy kifejezetten drága dolgot kell venned neki. Nézz valami játékot vagy képeskönyvet és kész. Amúgy a testvéred is így áll hozzá, hogy emiatt nem nagyon viszik a nagyihoz? Mert azért gondolom, neki is van beleszólása, nem kizárólag a sógornőn múlik.
2021. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmit.
2021. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Tesóm megsem mukkan, nem ő irányít. Szava sincs, neki csak dolgozni szabad heti 7 napot 16 órában. De egyszer azt mondta a hölgy lehet elfogja hagyni mert ő nem tud megélni havi 400 ezerből amit a tesóm keres.. az kevés.



Nagyon szívesen megmondanám nekik a véleményem de akkor végképp nem jönnének többet ide , és anyám belebetegedne. Ő csak a gyereket akarja látni.


Egyébként én sem venném szívem szerint semmit. Idáig semmi nem volt jó, tavaly kapott tőlem babakőnyvet de nem értékelte ( 8 osztállyal.. mindegy..) Nem olvasnak mesét sem a gyereknek.. Nagyon fáj nekem ez a távolság a bátyjámmal de nem tudok mit tenni. Akárhányszor át mentünk náluk rajtunk kívül legalább 2 család a csaj rokonságából tuti bevolt náluk ülve.. Nem szégyelném őket de nem a dolgos típus hanem tényleg a seftes luxus autókkal szaladgálós buta emberek serege ahová benősült ez a nagyon..... h*** testvérem

2021. nov. 28. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!