Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik le sokan, ha...

Miért nézik le sokan, ha valaki nem márkás ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Meg úgy mindent. Nem 25 ezer felett vesz parfümöt, nem parfümériában vásárol, hanem drogériában...


Nekem is vannak ismerőseim (nem barátaim!), akik élvezettel szólnak be, ha nem találnak a ruhámon márkajelzést. Nem meglepően olyan személyekről van szó, akik még az életben nem dolgoztak, vagy maximum zsebpénzért pár órácskában.

De sose kellett még lakbért, rezsit, élelmiszert fizetniük, és nem is kapnának soha annyit (van, akinek még végzettsége, érettségije sincs), amiből a saját luxuséletük kitelne.

De azért beszólnak.


Miért nem mindegy másnak, mi van azon a másikon?


2019. ápr. 26. 09:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, amugy 25+ felnőttek, nem gimnazisták.
2019. ápr. 26. 09:28
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor miből élnek? Valami balek eltartja őket?
2019. ápr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Lenézik, mert nem az a menő, hogy valaki olcsó ruhákat hord. Hanem minnél márkásabb cuccok kellenek, meg minnél nagyobb felvágás. De nézz meg egy milliárdost vagy milliomost. csak akkor költenek, amikor megtehetik, nem a tartalékaikat élik fel, hanem, mikor több bevételi forrásuk van és mindegyik biztos, akkor költenek, de csak olyan mennyiségekben, ami nem számottevő, esetleg hosszabb távú beruházás. Ez a titka, hogy megőrizzék a vagyonukat. Ha ők is úgy gondolkodnának, mint az itteni menők, akkor nem lennének milliárdosok, mivel, nem ülnének a pénzen, gondolván az anyagi biztonságra és a gyerekek örökségére, hanem azonnali szinten felélnék azt. Mert milliárdokat is el lehet költeni baromságokra és abból is el lehet adósodni.

Van olyan gazdag ember, akinek a mindennapi megjelenése nem különbözik egy átlag emberétől, mert minek?? A ruhán is rengeteget lehet spórolni, pedig megtehetné, hogy aranyozott gyémánt veretes Armani öltönybe járkáljon, amit unikornis könnybe áztattak... Ha meg számukra a ruha teszi az embert, akkor ne foglalkozz velük.



Én se járkálok 50ezer ft-os cuccokba, pedig megtehetném, de számomra kényelmetlen is, meg hamar kopik. Az olcsó kínai cuccok még kényelmesebbek is és tartósabbak is. Vettem már 30ezer ft-os márkás cipőt, fél év alatt szét ment. Van olyan 5ezres cipőm ami már 6 éves, de még mai napig cipő. Azért nem mindegy, ahol lehet ott spórolni kell, van ahol kell a minőség is, de van ahol az számít csak, hogy olcsó legyen és kényelmes.

2019. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a jelenlegi korkép. Amennyi pénze van valakinek, annyit ér az emberek szemébe.
2019. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezeken az embereken nem tudom sírjak vagy kacagjak. Felveszik a márkás kollekciókból összegányolt ruhapárjaikat amik számukra szörnyen gagyin állnak. Nekem sincs jó stílus érzékem de barátnőm segítségével szerintem az A ruháik árának 1/5 vagy 1/10 részéből igényesebbnek látszom mint ők.
2019. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mert nem tudják, mi az igazi stílus és önbizalom :)


te se velük foglalkozzál... :)

2019. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

600+-t keresek mégis 2-3000Ft-os ruháim vannak, talán a legdrágább téli meleg pulcsim volt 10 körül

soha senkitől nem kaptam még beszólást, hogy milyen ruhám van, vagy bármi ilyesmi

az ilyen idióták azt hiszik ez a menő, mert ilyenjük van, nem szeretem a buta embereket, az ilyeneket elkerülném messzire

2019. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na,én meg az ilyen beszólós me divatmajmokat nézem le.Elképesztően sekélyes, ostoba alakok.Szerencsére nekem az ismeretségi körömben sincs ilyen.

Azért csinálják, hogy az ürességüket, semmirekellőségükez kompenzálják.Le kell huzniuk valakit, hogy magukat jobbnak láttassák.Nagyon szánalmas.

2019. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

De hülye ismerőseid lehetnek! Engem nem érdekel, hogy mit hordanak mások. Még az sem nagyon, amit én hordok. Ha tetszik, jól áll és tiszta, akkor szívesen hordom, akár van rajta márkajelzés, akár nincs.

És őszintén, egyáltalán nem érdekel, hogy mások mit gondolnak az öltözékemről.

2019. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyuci apuci eltartja őket. Ezekkel nem kell foglalkozni. Bármelyik ruha lehet olyan jó, mint ami márkás.
2019. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!