Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem miért ilyen?

A nővérem miért ilyen?

Figyelt kérdés

3 év van köztünk. Gyerekként mindig csúfolt hogy kövér vagyok. Aztán olyan is volt hogy az otthoni barátaimat ellenem fordította, egyszer valakinek azt mondta hogy én visszahúzódó vagyok látszólag de amúgy egy K vagyok... Na én mostmár nem nagyon akarok vele beszélni, amit tudni kell hogy anyám 10 éve meghalt. Egyszer elovasta a naplómat amiben leírtam hogy ő milyen volt velem mikor gyerekek voltunk meg hogy most milyen. Állítólag nagyon zavarta/bántotta azamit írtam.

Amit most csinál az az hogy ha találkozom vele és ott vannak a rokonok, akkor anyáskodik ölelget stb rohadt idegesítő És mit mond a rokonoknak?? HOGY ÉN ELVÁROM HOGY Ő AZ ANYÁM LEGYEN!!! Fúj, soha nekem egy anyám volt!!! Ő a nővérem és SOHA nem tudott a nővérem lenni.. soha nem tudott velem normális lenni.


2021. dec. 9. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert a szüleid hagyták, hogy ilyen legyen. A normális szülő nem engedi, hogy az egyik gyereke bántsa a másik gyerekét, még verbálisan sem.
2021. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Minek engeded akkor, vagy szpen rokonok elött mondd neki hogy álljon le, ne csinálja előttük a színházat.
2021. dec. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2-es úgy lesz befogok neki szólni, hogy ne viselkedjen úgy mint ha az anyám lenne.. Még azt csinálja hogy ha jön haza akkor fontos neki hogy én ott legyek segítsek bepakolni a kocsijába stb, és úgy szólít a nevemen hogy oda teszi a nevem mellé hogy "ám" pl: marcsikám.. nem vagyok az övé, és elhúzza a szavakat.. de amikor felhívom (csak úgy ) akkor HA fölveszi akkor hallom a hangján az utálatot..
2021. dec. 9. 10:34
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, ha ilyen hülye vagy, te még hívogatsz egy ilyen nárcisztikus ribizlit, mi a faxért nyavajogsz? Az ilyennel el kell vágni minden szálat, ha meg a szülők felhánytorgatnák, lehet mondani, hogy ez azért van, mert baxták nevelni a nővéredet, úgy,hogy tapsolják meg szépen magukat, mert maguknak köszönhetik.
2021. dec. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ja.. igen hülye vagyok.. De befolyásol ezerrel, volt mikor nála voltam el kezdetett piszkálni, én meg elkezdtem sírni, és nem fogta fel hogy miért sírok, kitalálta hogy biztos azért mert egyedül kell elmennem egy boltba, gyalog és nekem ez nem tetszik. És ő rám szokta azt mondani hogy nárci vagyok... Valamit tenni szeretnék, de nem úgy nyíltan megmondani hogy hagyjon békén, hanem ütősen visszavágni..
2021. dec. 9. 10:50
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tanulj önuralmat! Nem veszed fel a telefont neki, nem is hívod, de pláne nem mész a portájára, ha anyádék azzal is fenyegetőznek, ha nem teszed, felakasztják magukat.
2021. dec. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kerüljem el? Ne is mondjak neki semmit sem?
2021. dec. 9. 11:01
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Na végre, Sherlock! Gratula! Igen, erre gondoltam pont. Minden irónia nélkül.
2021. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, amikor szinészkedik a rokonok elõtt,akkor huzd ki magad a karjai közül,ha a a rokonoknak feltünik és rákérdeznének,miért vagy ilyen,akkor mondd el nekeik a sérelmeidet.
2021. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért én meghallgatnám a másik felet is. Van itt gond bőven.
2021. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!