Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetek az idióta bátyámma...

Mit tehetek az idióta bátyámmal? 19F

Figyelt kérdés

Bátyám 23 éves (rendőr) és hazaköltözött pár hónapja (anyumékkal lakom még). És szabadidejében szórakozik velem. Pl ha játszom haverokkal PS-en a szobámban, lekapcsolja az áramot a házban, vagy rákapcsolódik a tvre WiFin keresztül és folyamat kikapcsolgatja azt. Barátnője is itt szokott lenni néha, és akkor talán leáll ezekkel. Apám azt mondta, hogy vágjak vissza neki, mert csak így lehet vele éreztetni. Viszont egyrészt nem igazán akarok lesüllyedni, másrészt nem is tudom hogy kéne.

Egyébként volt korábban vele kérdésem ezen az oldalon, csak akkor az állataimmal kapcsolatban.



2021. dec. 23. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a barátnőjének meséld el ezeket, ő lehet tud rá hatni.

Amúgy a legszomorúbb az egészben, hogy ilyen emberek "vigyáznak" ránk és tartják fenn a rendet.

2021. dec. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Zárd ki.
2021. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos egész nap nyomnám neki a rendőrös vicceket. Csak hogy jobban érezze magát. Te egy ilyet ki tudsz hagyni?
2021. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21%
Miért lett rendőr?
2021. dec. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!