Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy vegyem rá a testvérem...

Hogy vegyem rá a testvérem hogy legyen igényes?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik, ráadásul fizikai munkát, ami után mindenki büdös lesz nap végére. Ő annyira igénytelen hogy van mikor nem fürdik 5 napig, bűzölög előszőr csak a szobája, majd átjön a napplitól kezdve mindenhova a bűz. Mondtuk neki sokszor hogy zuhanyozzon, válasz mindig ugyan az, hogy majd, majdból meg lesz kb 5-6 nap. Nem értem hogy tud a mocskában feküdni egész nap. Anyám is ideges már, de akármit mondunk neki mintha a falnak beszélnénk. 3 hónapja ilyen kb, azelőtt mindig igényes volt.

2021. dec. 28. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Csúnya dolgot fogok mondani, de meg kell fogni és bevágni a fürdőkádba, vagy amikor alszik leönteni egy vödör vízzel.
2021. dec. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Felnőtt - ki kell dobni otthonról. Ha ezt a szüleid nem teszik meg, ne jajgassanak, ők az okozói.

Egyébként lehet, hogy depressziós, rájuk jellemző, hogy fizikailag elhanyagolják magukat.

2021. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem depressziós? Csak azért kérdezem, mert ha ez a helyzet, akkor sajnos nem fogtok sokat elérni azzal, hogy megkéritek a mosakodásra, hanem orvosi segítség kellene neki.
2021. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Önmaga elhanyagolása egy tipikus depressziós tünet.
2021. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Le kell slagozni
2021. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3,4. Lehet, gondolkodtam ezen már. Elég csendes, mindig is az volt de az utóbbi pár évben főleg az, sose beszél magáról, csak nyomja a gépet meló után
2021. dec. 28. 12:37
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves?
2021. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
20
2021. dec. 28. 12:52
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Valamikor ènse fürdők egy kèt napig ha nem megyek sehova nincs ezzel semmi baj sokszor lusta vagyok én is fekszem egész nap jol esik
2021. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
" Lehet, gondolkodtam ezen már. Elég csendes, mindig is az volt de az utóbbi pár évben főleg az, sose beszél magáról, csak nyomja a gépet meló után" Beszűkült érdeklődés: ez is passzol a depresszióhoz.
2021. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!