Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy vegyem rá a testvérem...

Hogy vegyem rá a testvérem hogy legyen igényes?

Figyelt kérdés
Sokat dolgozik, ráadásul fizikai munkát, ami után mindenki büdös lesz nap végére. Ő annyira igénytelen hogy van mikor nem fürdik 5 napig, bűzölög előszőr csak a szobája, majd átjön a napplitól kezdve mindenhova a bűz. Mondtuk neki sokszor hogy zuhanyozzon, válasz mindig ugyan az, hogy majd, majdból meg lesz kb 5-6 nap. Nem értem hogy tud a mocskában feküdni egész nap. Anyám is ideges már, de akármit mondunk neki mintha a falnak beszélnénk. 3 hónapja ilyen kb, azelőtt mindig igényes volt.

2021. dec. 28. 12:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Vizet spórol jol teszi
2021. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Szulok ha engedik akkor részedrol semmit se tehetsz.
2021. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Az én tesóm meg fogat nem mos, mert nincs kedve. Ne is mondjam, hogy néz ki a szája. Szólni nem lehet, mert felkapja a vizet. Ha ennyire igénytelen, te úgyse tehetsz semmit. Majd rajon magától.
2021. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"3 hónapja ilyen kb, azelőtt mindig igényes volt."

Mi történt 3 hónapja?

2021. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
69%
Én is ilyen voltam, amíg nem lett párom.
2021. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!