Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha tiszta tányérból...

Baj, ha tiszta tányérból akarok enni? Vagy túl igényes vagyok?

Figyelt kérdés
Feleségemmel mániája, hogy jó még az a tányér, csak kenyeret ettünk róla. Csak este étkezünk otthon, általában hideget, és tényleg előfordul, hogy morzsa van rajta, de az esetek többségében felvágottról maradt zsiradék, egy kis ketchup, vagy bundikenyértől kicsit olajos, stb. Én nagyon nem szeretem ezt és szinte minden este ezen vitatkozunk, miért kell már megint újjat elővenni? Én látom rosszúl, tényleg akkora probléma, hogy tiszta tányérról szeretek enni?
2013. nov. 28. 12:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem, szerintem teljesen igazad van.
2013. nov. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
70%

Itt valami nem tiszta.Ettetek bundáskenyeret,és ha még valamit eszel ahoz veszel másik tányért,vagy esetleg másnap akarja,hogy abból egyél??

Pl én itthon a leves után eszem a másodikat a tányérból.Egyébként mindég tizta tányérból eszünk.Az nem igényesség,hanem normál.

2013. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Másnapi vacsora.
2013. nov. 28. 13:03
 4/43 anonim ***** válasza:
91%

Òh...Na nem!!!!

Mint írtm mi csak a leves után eszük a másodikat.Ha a tányér üres....Másnap????Kizárt....Söt 1 óra múlva sem.Kész az evés el kell mosogatni.

2013. nov. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
94%
Talán nem szeret mosogatni a feleséged? Mods el magad után a tányérjaidat. Ő ,eg egyen ahogy jónak látja. Ez nem igényesség, hanem az ember általában vigyáz a saját szervezetébe jutó bacikkal. Márcsak higiéniai szempontból is mi mindig tiszta tányérból eszünk. Vasránaponként,amikor ugye jobban koszosak lesznek a tányérok és egyébb konyhai eszközök akkor még mosogatógéppel magas hőfokon átmosok mindent. (ez heti 1 szer van)
2013. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Neked van igazad, ez egyértelmű.


Szerintem legyél határozott. Nyugodtan mond meg neki, hogy te tiszta tányérból akarsz enni. Vacsora után mosogass el és másnap vegyél elő tiszta tányért.

2013. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Ez alap igény, nem veled van a probléma. Nem lehet hogy egyszerűen a feleséged nem szeret mosogatni?? Még ha így van, akkor sem ez a megoldás. Minden evés után új tányér, az úgy van rendjén, már csak egészségügyi szempontból is.
2013. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Másnapi tányérból én sem ennék. Párom apja is fogja eltörli azt visszateszi a helyére na, mert attól aztán tiszta lesz, virslije fele meg ott marad... Nem vitatkozom egyikkel sem, elmosom mielőtt eszek belőle. De, pl, ha a párom vajas kenyeret evett és nem kente össze simán melegítem benne a mirelit pizzát és mi is a leveses tányérból esszük meg a másodikat is. Akkor öblítjük le egyedül, ha valami édes, (grízes tészta, mákos tészta) a második.

Én nem vitatkoznék ilyenen. Elmosnám mielőtt eszek belőle. Oszt el van intézve.

25/N

2013. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%
Szoktál neki segíteni mosogatni? Gondolom nem. Valami nem tetszik, kimész, elmosod.
2013. nov. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki, hogy te mosogatsz.

Mindenkinek mások az igényei. Az ő dolga ha több napos tányérból akar enni. Ha neked nem tetszik, nem kell követned a példáját. Szépen mosd el a tányért amiből enni szeretnél.

Ennyi.

2013. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!